PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo

Nie wiem czy zauważyliście ale moim zdaniem żona Fernanda była jakby podoba do Any ,nie
rozumiem jak on tego nie zauważa , przecierz gdy patrzę na portret jego żony to widzę
podobieństwo do niani jego dzieci

ocenił(a) serial na 10

Coś Ty, w ogóle nie podobne, ani z wyglądu, ani tym bardziej charakteru, bo choć nie znaliśmy żony Fernanda, to nie sądzę, ze była taka pozytywną wariatką jak Ana :D :D
Mała Luz to i owszem jest do mamy podobna :P Słodki dzieciak, btw. :P

użytkownik usunięty
Ranczer

Z charakteru oczywiście, że nie ,ale z twarzy troszkę podobna )))) , na stoliku u Fernanda jest portret jego żony z pierszego rzutu oka myślałam ,że to Ana ,

użytkownik usunięty
Ranczer

A jednak Ana jest podobna do żony Fernanda ma te same odruchy i gesty co ona ) nawet tak samo zgarnia włosy i jest bardzo ciepła i opiekuńcza do dzieci ) Ja widzę podobieństwo ,i na szczęście Ferdi też dostrzega )

ocenił(a) serial na 10

Chyba tylko w telenowelach kobieta nie ma nic przeciwko, że facet porównuje ją ze swoją żoną (zmarłą, ale jednak) i szuka w niej podobieństw :| Przecież każda kobieta jest unikatowa i tak chce być postrzegana przez swojego faceta, czy się mylę, drogie panie? :D
Strasznie trudno mi rozgryźć, co siedzi w tym Fernandzie? Zaakceptować póki co ani jego, ani jego słów nie potrafię!

użytkownik usunięty
Ranczer

A mnie On bardzo się podoba ,wali prosto z mostu ) nie jest fałszywy jak mu się coś lub ktoś nie widzi mówi od razu))

Ja zauważyłam to pewne podobieństwo na samym początku oglądania MCET, a w jednym z ostatnich odcinków stwierdziłam, że obie mają zielone oczy.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Tak ,mają ten sam kolor oczu ,Wiesz myśle ,że Ana jest troszkę podobna do ,żony Fernada ,bo w tej zołzowatej Isabeli niczego nie spostrzegam a w Anie tak ))) Ana ma podobny też kształt twarzy i chyba kolor włosów)

ocenił(a) serial na 10

A wiecie, że i ja dzisiaj zauważyłem to lekkie podobieństwo :O OOOO Coś mają takiego podobnego w twarzy, w sposobie jaki patrzą na innych, w samym spojrzeniu... smutek, nostalgię, ale też ciepło i miłość, wrażliwość, ból... no nie wiem co jeszcze :D Ale fakt faktem, że coś je łączy z wyglądu :D
Gratuluję wcześniejszych spostrzeżeń :D Chyba wcześniej przyglądałem się żonie Fernanda jedynie na portrecie, a na żywca wychwyciłem podobieństwo i słoneczny wyraz twarzy obu pań :D

użytkownik usunięty
Ranczer

Masz racje ,ja też to dostrzegam , Ona miała taki miły wyraz twarzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones