PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo

Wirtuozeria, ale także temperament...nie wiem od czego zacząć - jestem tak urzeczony postacią Any, że nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, żeby wyrazić swój zachwyt - ONA (Silvia Navarro) ZADZIWIA kolejny raz i kolejny raz z jeszcze większą siłą!

Nie ulega wątpliwości, że Ana to niezmiernie, niezmieeeeernie złożona osobowość - w słowniku zapewne brakuje haseł, by ją scharakteryzować, a aktorka, która ją gra musi być NAJ pod każdym względem: widowiskowości, aktorskiej wirtuozerii, precyzji, by wszystko zostało odebrane jak należy, czyli żeby śmieszyło, kiedy jest zabawne, żeby smuciło, kiedy jest smutne..., cieszyło, wzruszało, złościło, oburzało, zachwycało, zdumiewało...!!!!! To potrafi tylko Silvia Navarro! Wszystkie te emocje są udziałem jej postaci - Any! Jej osobowość być może tak bardzo złożona, bo kształtowała się od samego początku w niełatwych warunkach, w których zdana była wyłącznie sama nie siebie...?
Paradoksalnie charakterystykę osobowości Any można streścić na początek waląc z grubej rury, czyli od cytatu z Don Fernanda, słów które Anie nieszczególnie przypadły do gustu ;) : "Ana jest inna... egzotyczna, malownicza, pełna folkloru" :D :D :D Baaardzo barwna :D Ale też wrażliwa, czuła, zmysłowa, kochająca, troskliwa, zabawna, a kiedy trzeba potrafi się wkurzyć i być totalną wariatką! Ale najważniejsze, że zawsze jest autentyczna, na 200% sobą - szok!!!. Niemożliwe? A jednak! Ubóstwiam Anę Leal! Anioł z nutką samicowatości!!!

ocenił(a) serial na 10
Ranczer

zgadzam się, że postać Any jest bardzo złożona, nigdy nie wiadomo jak zareaguje w danej sytuacji, bo ma złożoną osobowość :)))) świetnie napisana postać, ale jeszcze kepiej zagrana ;PPP tutaj to dopiero Silvia może dać popis swoich umiejętności aktorskich ;PPPPP

ocenił(a) serial na 10
Madziulka_aa_2

Jorge jest jeszcze lepszym aktorem niż ona)) piszę tak bo Jorge już widziałam w roli złego ,,a jej nie to dla mnie ta rola ,którą się wciela nic nie znaczy ,każdy by ją zagrał ,może nawet lepiej niż Sylvi,)) Gra tu głupią i roztrzepaną jak by miała 16 lat ,Jorge to przynajmniej ma rolę pasującą do niego ,jest poważnym ojcem 7 dzieci i prowadzi wielką firme jest uczony ,a ta Ana to tylko się wydziera jak głupia i wycząsa smrody w klubie,nie dziwię się ,że on woli Isabele bo ta szurnięta Nianka od siedmiu boleści tylko by mu wstydu przyniosła na rożnych spotkaniach wydzierając się jak głupia stara idiotka ,))

ocenił(a) serial na 10
lucero12

Silvia też gra złą, kiedy myśli, przebywa w towarzystwie Isabeli - zahacza prawie o vilianę :D :D :D I zapewniam Cię, że nie ma na tym świecie aktorki, która by lepiej niż Silvia zagrała Anę!!!! Śmiem twierdzić, że drugiej tak temperamentnej i jednocześnie wrażliwej kobiety nie ma na tym świecie! No chyba, że się mylę :D

ocenił(a) serial na 10
Ranczer

obiektywnie muszę stwierdzić, że też nie znam drugiej takiej aktorki, która potrafiłaby zagrać absolutnie wszystko.....wszystko ;Pp

Ranczer

Ja cały czas myślę, że to mi się śni XD Ana to wytwór mojej wyobraźni... dość wybujałej, ale nie na tyle, żeby cały czas wierzyć, ze to wyobraźnia, bo Ana, jej zachowanie, sposób bycia, działania jest niewyobrażalnie genialne i niebywałe!
Pelna zgoda co do tego, że nikt tak jak Silvia Navarro nie potrafi działać tak wiarygodnie w fikcji. I cieszę się, że Ana to postać złożona, często sprzeczna, bo nie dzieli życia na zamknięte przegródki , tylko miesza je jak w kotle XD

ocenił(a) serial na 10
Arek_Ric

A myśleliśmy, że w roli Camili Monterde, Silvia osiągnęła apogeum umiejętności aktorskich - jakże miło jest się mylić i teraz delektować się kreacją postaci Any :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones