PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo

Chodzi mi o prota piszecie ,że jest najgorszy denerwujecie się na niego ,ale nie piszecie że tez
ma swoje plusy : np ; po 1 poprosił Ane żeby wróciła do pracy ,po 2 zostawił Isabele i pojechał
na przyjęcie jakie zrobili mu dzieci po 3 podziękowal Anie za to że jest z nimi po 4 dziękował jej w
szpitalu ,po 5 zaproponował jej mówić na ty po 6 pozwolił na związek Fany Z Leo po 7 zmienil
zdanie o tancerkach po 8 miło przyjął narzeczonąojca po 9 chcial powiedzieć Anie że pocalunek
to niebył błąd tylko ,że telefon mu przerwał ,a po 10 nierozumiem jak można narzekać wciąż na
niego ja też oglądam na bierząco potrafię znależ w nim takze zalety nie tylko wady jak wy to
robicie )) Aco do wychowywania to on ma racje ,ze krótko je trzyma chce poprostu ich wychować
na dobrych i porządnych ludzi ,wiem ,że nie poświęca im 24 h na dobe ale przecież mało który
ojciec to robi przeważnie przy dzieciach są nianki babcie lub matki ojcowie to tylko zarabiają pieniądze
,choc Fernando jednak przyjmuje się aby jego dzieci byli dobrze wychowani i wykrztałceni ,) uwielbiam go jest idealny

ocenił(a) serial na 10
lucero12

Nie piszę, bo troszkę brakuje czasu na przyjemności ostatnio :/ Ale trzeba go znaleźć, choćby kosztem obowiązków :D
Oczywiście zyskał w ostatnich odcinkach w moich oczach ten cały Fernando. Chociaż brakowało mi przeprosin z jego strony za to jak szorstko traktował Anę. Być może jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość nim Fernando zacznie Anę nosić na rękach ;) Potrzeba nam dużo cierpliwości :D
Fernando ewidentnie topnieje, to fakt :D Dzięki Anie i jej urokowi i wdziękom, to też fakt - niepodważalny :P
Tylko niestety zdaje się, że scenarzyści nie za bardzo wiedzą, co z tym fantem zrobić, bo ileż razy można patrzeć i przeżyć bezstresowo przymiarki do (nie)pocałunków? Trzy za nami, a ile jeszcze przed nami? Ich relacje powinny być już na wyższym, niż obserwowany poziomie, więc wnioskuję, że Fernando albo jest tak oszołomiony uczuciem do Any, że działa powolnie, bo nie chce niczego popsuć (hahahaha "błąd" zatrzymał akcję w miejscu) albo scenarzyści robią z niego fajtłapę, zamiast zrobić macho, który z marszu potrafiłby taką temperamentną kobietę jak Ana dopieścić :D Przecież ona na to czeka, a doczekać się nie może xD

ocenił(a) serial na 10
Ranczer

Wiesz może i lepjej ,że tak szybko sie nie zakochali ,czym póżniej tym mniej rozstań )) pamiętam gdy oglądałam telkę'' Potęga miłości; i proci byli ze sobą dopiero po 30 odcinkach ,i potem zawsze sobie ufali ,może i w tej tak będzie )

ocenił(a) serial na 10
lucero12

Obawiam się, że przy tym tempie, które obrali, to proci zejdą się dopiero w 90 odcinku :D Skoro już teraz wypalą z ciążą Tarantuli :) A później ślub Fernanda z Tarantulą :/

ocenił(a) serial na 10
Ranczer

niestety ciąża Isabelli stała się faktem, Ana i Fernando nie zdążyli dobrze się zejść, a już muszą sie rozstać :/ to nie fair, za szybko to ucięli... ;( a ja liczyłam na tyle fajnych scen Any roztapiającej Don Hielo :((( z komedii zrobił się dramat... tak się czuję jak po przejściu burzy z 35 stopni robi się 15 !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones