PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo

Piszecie że Ana bidulka ma żle z Fernandem ,ja tam uważam całkowicie inaczej ona ma bardzo
dobrze ,ma przecirz własny luksusowy pokój ,własną łażienkę Jedzenie za darmo pracuje w
bardzo pięknym luksusowymdomu ,ma sowitą wypłatę) moja opinia jest ,że nie ma wcale tak
żle ,gdy by chciała to by odeszła, faktem jest ,że chciała odejsć ale Fernando poprosił ją by
została ,nie zmuszał jej jak jej alfons czy tez szef nocnego klubu bijąc jej Faceta ,aby została i
tańczyła zmuszona dla obcych ludzi ) piszecie ,że Fernando na nią wrzeszczy ,ale dlaczego nie
napiszecie nic złego jej nocnym szefie ,który nią poniewiera jak starą szmatą ) Dla mnie
Fernando jest najlepszy jest sprawiedliwy i prawy , Ana to ma wielkie szczęście ,że ma takiego
szefa , a to że na nią nakrzyczał się nie dziwują zdenerwował się i bał się o swoje dziecko bo przecierz jego nastoletnia córka uciekła z
domu do obcego faceta jeszcze starszego ,którego wcale nie znała wy też byćie napewno nie
pozwolili by wasze dziecko szwędało się gdzieś z obcym chłopakiem

ocenił(a) serial na 10

zgadzam się co do tego, że Doroteo to straszny cham, oblech i w ogóle! w ogóle szkoda o nim gadać, bo ludzi ma za nic - pieniądze to jego Bóg!

u Fernanda Ana ma rewelacyjne warunki, to prawda, ale nie zaprzeczysz, że Ana nie zasłużyła na te szorstkie odzywki z jego strony po tym wszystkim, co w tak krótkim czasie zrobiła dla niego i jego dzieci.
uspokaja go, pociesza, herbatkę podaje z troską, a ten z ryjem każe jej spadać, bo jej optymizm go nie uspokaja.... to trochę nieładnie, co nie?

użytkownik usunięty
Madziulka_aa_2

Ja tam go usprawiedliwiam ,poprostu martwi się o swoją córkę , a Ana z tą herbatką też przesadziła mnie tak samo by nie uspokoiła , ma także na głowie firmę ,zresztą nie twierdz ,że tobie też się nie zdarzył zdenerwować ,każdy ma jakiś trudny dzień ,nie można stwierdzać też ,że on nigdy do niej nie był miły dla Any ,) herbatkę można dać małemu dziecku ,a nie facetowi ,który ma problemy z Córką

użytkownik usunięty
Madziulka_aa_2

A zresztą raz mu się to zdarzyło lub dwa ,a jak ten z klubu ja żle traktuje to dobrze dla czego o nim nie piszecie ,że jest nie wporządku dla niej )

ocenił(a) serial na 10

Fernando jest dla Any kimś więcej niż szefem, a ona dla niego kimś więcej niż nianią jego dzieci, więc powinien traktować ją inaczej. A ten z klubu, to jak wyżej pisano, to obleśny i chamski typ spod ciemnej gwiazdy, który szantażem zmusza kobietę do czegoś, czego nie chce robić, więc po kiego czorta o nim pisać? Olać i tyle ;)

użytkownik usunięty
Ranczer

Jeszcze jej wynagrodzi , i przeprosi ,wiemy że każdy ma swój trudny dzień i może nas co kolwiek zdenerwować , )) a zresztą gdy by Fernando pozwalał by wszystkim na to co chcą ,np swym dzieciom weszli by mu na głowe i robili by co chcą ,musi przecierz ich wychować na ludzi )) Ja go w 100% rozumiem , dla mnie on jest sprawiedliwy,

ocenił(a) serial na 10

ale po śmierci żony uciekł w pracę i mało czasu poświęcał dzieciom, nawet nie pozwalał im wejść do gabinetu i dopiero Ana mu uświadomiła, że za mało czasu spędza z dziećmi!
więc taki skarb jak Ana, to on na rękach powinien nosić, a nie się wyżywać na niej!

użytkownik usunięty
Madziulka_aa_2

Jeszcze będzie ją nosił nie uświadomił sobie , kim ona jest nie martwmy się mamy dopiero za sobą 15 odcinków nie wiemy jak się potoczą ich role)

użytkownik usunięty
Madziulka_aa_2

A to że dzieciom nie pozwalał wejść do gabinetu miał rację interesy to nie zabawa ,Fernando musiał być skupiony gdy coś przeglądał i jakby mu każdy wchodził to nigdy by nie skończył ))Te dzieciaki powinny wiedzieć że dla nich to wszystko robi żeby mieli na luksusy ,z nieba im nie spaduje Fernando tak samo napewno by chciał odpocząć od tego wszystkiego ja go podziwiam ) A wogule to Ana to tylko jego pracownica jest jej obowiążkiem aby była z dziećmi za leżenie jej nie płaci jeśli jej się nie podoba niech idzie sprzątać ulice ,lub tańczy dla oblechów )) Wszyscy naskakują na Fernanda ,ale nikt nie wie co on czuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones