PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo

Premiera już w czerwcu!

ocenił(a) serial na 10

Producent telenoweli Juan Osorio podczas konferencji prasowej, podczas której oficjalnie
ogłosił parę protagonistów (Silvia Navarro i Jorge Salinas), podał także oficjalną datę
premiery.
Od 23 czerwca będziemy mogli się cieszyć kolejną świetną produkcją Televisy :D

użytkownik usunięty
phoeebs

wreszcie się zdecydował ,cieszę się że to jorge będzie jej partnerował .tylko mnie nie zadowala te stare nudne babsko carmen salinas .producenci nie mogli już wybrać nudniejszej aktorki ..

ocenił(a) serial na 10
phoeebs

Miło byłoby, gdyby telenowela doczekała się premiery w Polsce. Na AB czekaliśmy jakieś półtora roku, na CMEA też podobnie. Bardzo podoba mi się gra Silvi. I choć jakoś nie przepadam za Jorge Salinas, to dla głównej bohaterki z chęcią zobaczyła bym tą telenowelę :)

ocenił(a) serial na 10
phoeebs

premiera przesunięta na 30 czerwca.... Czekamy tydzień dłużej :C

ocenił(a) serial na 10
phoeebs

O ile w ogóle doczekamy się emisji w Polsce.. Ale miejmy nadzieję, że tak :)

ocenił(a) serial na 10
Marzycielka_5

Musimy liczyć na to, że produkcja będzie megahitem i stacje w Polsce będą biły się o prawa emisji :D
Tymczasem wszystko na to wskazuje, że to będzie bardzo zabawna telenowela. A Silvia, jak to Silvia daje z siebie 200% normy. Mam tu na myśli taniec na rurze. Widziałem fotki z prób - po prostu szczęka opada jak się patrzy, czego Silvia nauczyła się dla nowej roli xD

ocenił(a) serial na 10
Ranczer

Także śledzę ba bieżąco filmiki i zdjęcia z filmu:) a takich momentach żałuje, że nie znam hiszpańskiego ;)

ocenił(a) serial na 10
Marzycielka_5

zawsze możesz to nadrobić :)

ocenił(a) serial na 10
phoeebs

jestem kompletnym beztalenciem językowym więc nie nadrobię a na pewno nie w krótkim czasie :) pozostaje czekać, czytała, że polska telewizja raczej nie emituje komedii ale mam nadzieję, że tym razem zmienią zdanie. po tym co widzę to telka będzie świetna ;)

użytkownik usunięty
Marzycielka_5

Ja się trochę uczę Języka hiszpańskiego ,dla Jorge zrobię wszystko ale jeszcze mi daleko, wolę obejrzeć nawet po hiszpańku ,bo nie wiadomo jeszcze czy Polska wykupi tą telenowele, A co do Navarro nie jestem zbyt zadowolona moim zdaniem ona zbyt staro wygląda aby tańczyć na rurzę, w kiedy się zakocham , i Amor bravio nie wyglądała już zbyt młoda ,a teraz gdy schudła wygląda jeszcze starzej , Ok może nauczycielkę mogłaby zagrać bo wiekowo akurat pasuje ,ale tancerkę to lekka przesada ,chyba że jakoś ją odmłodzą , a nawet mogliby scenarzyści wymyśleć jej inny zawód .

ocenił(a) serial na 10

Zapraszam na polski fanpage tej telenoweli www.facebook.com/micorazonestuyopolishfans
I na bloga www.micorazonestuyopolonia.blogspot.com/
;)

użytkownik usunięty
phoeebs

Dziękuje . przełączę się

ocenił(a) serial na 10

Pomimo, że nie znam hiszpańskiego kusi mnie aby i tak popatrzeć sobie na tę telke, ewentualnie na jakieś fajne sceny:) ale też mi szkoda, bo wiem, że nic nie zrozumie a może akurat kiedyś puszczą ją w Polsce.

Ale zauważyłam, że często pisze się jakie jak by prośby/petycje o daną telenowelę:) Może i tym razem uda się takie coś zrobić, choć nie wiem czy to w ogóle coś pomaga:)

użytkownik usunięty
Marzycielka_5

Na pewno byś zawsze coś zrozumiała ,nawet z przyzwyczajenia gdy oglądamy telki ,są takie dialogi że wiele razy się je słyszy w telkach i wbijają się w pamięć ,wiadomo że wszystkiego nie zrozumiemy ,ale zawsze coś ,Ja np oglądam telki po hiszpańsku ,może zbyt wiele nie rozumiem ,ale trochę kumam ,o co chodzi . A co do petycji też bym się przyłączyła aby ta telenowela u nas zaistniała ,choć napewno gzieś 2015 lub 2016 roku by ją wyświetlili .. Trzymajmy kciuki ,aby się udało)))

ocenił(a) serial na 10

może, ktoś się zlituje i wstawi napisy;)

użytkownik usunięty
Marzycielka_5

Tak super by było ,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones