PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo

Zauważyliście, ile już stworzeń przewinęło się przez łóżko Any?
Każdy szuka tam ratunku, leku, pocieszenia, dobrych wieści, czułości, etc :D Był już Bruno, Luz, bliźniaki, Alicia...

Ciekawi mnie, kiedy Fernando odkryje magiczną moc tego miejsca :D :D :D :D

Ranczer

Fernando senior też tam był, a z dzieciaków to każdy z wyjątkiem Fernanda juniora.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

No, ale chodzi mi głównie o łóżko :D Wyobrażasz sobie sytuację, w której Ana wraca z klubu, zapala światło, podnosi kołderkę, a tam Don Hielo :D

Ranczer

Aha :D haha Na taką scenkę to musimy dłużej zaczekać o ile taka będzie :D :P

ocenił(a) serial na 10
Ranczer

hahahahahaha...dobre :LOL rzeczywiście wszyscy lgną do Any, jej pokoju i łóżka jak pszczoły do miodu... Fernando też jest częstym gościem..ale głównie po t by się poklócić i nie zapominajmy o pani tarantuli, która będzie próbowała wszystkimi siłami odciągać Fernanda od Any ;))))

Ranczer

Oby jak najczęściej go tam ciągnęło, a w konsekwencji niech uraczą nas przebieraną sceną łóżkową jak w "Labios Rojos" XD Ale podobnie jak i w filmie, tak i w serialu może być jeden, czy raczej 7 istotnych problemów z prowadzeniem udanego życia intymnego bohaterów... Ale od cago są klucze w drzwiach? XD

ocenił(a) serial na 10
Arek_Ric

Nocne harce Any i Fernanda - już to sobie wyobrażam...hehehe :D :D :D Fajnie, że przypominasz ten film i tę scenę, bo naprawdę była gitowa, szczególnie jak dzieciaki dołączyły do zabawy xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones