PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo
Dominique_91

Dygant się nie umywa do Navarro :] A i dzieciaki są super, nie tak irytujące i nude jak w Niani Frani ;) No i jest ich siedmioro, a nie troje! XD

użytkownik usunięty
Arek_Ric

Tak ,Sylvi jest lepsza od Dygant, Ona jest naprawde dobrą aktorką spostrzegłam to dopiero w tej telce ,sylvi tu naprawde bardzo fajnie gra ,w innych telkach za nią nie przepadałam ,bo grała tak samo ,ale w Corazon es tuyo pokazazuje się coraz z najlepszej strony , O Jorge moge powiedzieć tyle że to super aktor w każdej roli się sprawdza ,bardzo lubie oglądać jego telki ,na początku nie byłam zadowolona że Sylvi z nim zagra ,ale teraz myśle że stworzą świetny duet bo obaj są jak widać naprawde utalentowani .... A co do dzieci to najbardziej przypadła mi do gustu mała Luz jest naprawde słodka i taka śliczna ,a wogule wszystkie dzieci są ładne .

ocenił(a) serial na 10
Arek_Ric

Silvia jedynie mogłaby konkurować z Fran Drescher, która też rewelacyjnie zagrała nianię, chociaż u mnie i tak Sil wygrywa w przedbiegach - reszta nie ma do nich startu!

użytkownik usunięty
Madziulka_aa_2

Tak ,zgadzam się Sylvi cudownie wciela się w role komediowe ,powiedziałabym że nawet lepiej gra w komediach niż w zwykłych telkach .Teraz dopiero wiem dlaczego ona jest waszą ulubienicą ta aktorka jest jedną z najlepszych gwiazd z telenowel ,z początku nie za bardzo mi się podobała , uważałam że nie jest zbyt ładna ,ale teraz pomyślałam sobie że i co z tego że inne aktoreczki są nawet troszke ładniejsze jeżeli nie potrafią tak dobrze zagrać jak Ona .

Arek_Ric

Dygant też niezła jak na Polkę. NAJLEPSZA aktorka i tylko ona mogła wcielić się w nianie bo z Przybylską nie było by tak dobrze.

Dominique_91

Silvia w roli Any jest fenomenalna!!! Ona i mała Luz wygrywają każdą scenę, a telka jest po prostu świetna :D

ocenił(a) serial na 10
klaudia1300

Zgadzam się! Ana to niania wszech czasów!!!!! O poprzednich podobnych produkcjach pisaliście, a ja wspomnę o oryginale hiszpańskim "Ana y los 7", który fajnie że posłużył za pomysł do napisania scenariusza "Mi corazon...", ale sorry.... "Mi corazon..." to jest wyższa szkoła jazdy!!! Lepsi aktorzy, lepsze dialogi, więcej humoru!!!

użytkownik usunięty
klaudia1300

Tak ta maleńka jest słodka ,ma takie piękne oczy , też uwielbiam sceny małej Luz i Any wyglądają jak matka z córką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones