Miasteczko South Park (1997)
Miasteczko South Park: Sezon 17 Miasteczko South Park Sezon 17, Odcinek 3

World War Zimmerman

22m
7,6 369
ocen
7,6 10 1 369
Miasteczko South Park
powrót do forum s17e3

s17e03

ocenił(a) serial na 10

Mistrzostwo świata!

ocenił(a) serial na 9
nikike

naprawdę świetny, już chyba dawno takiego nie było :)

ocenił(a) serial na 9
nikike

Całe szczęście że olałem narzekających na "World War Z" i poszedłem - może i 25 zł w plecy ale przynajmniej dzięki seansowi śmiałem się do rozpuku patrząc jak czarni robili za zombiaki:P. Małym problemem była jedynie ta sprawa z Florydy ale ogólnie dało się załapać o co szło:).

Trzy bardzo dobre odcinki pod rząd - wspaniale :).

ocenił(a) serial na 10
tc1987

Akurat z Zimmermanem nie było dużego zamieszania, jak się znało ogólny zarys sprawy to wydaje mi się że wszystko można było załapać.

ocenił(a) serial na 9
nikike

Ale nie słyszałem wcześniej o tej sprawie albo wyleciała mi z głowy. Na szczęście odcinek był zrozumiały i tylko upewniłem się co do paru detali jak potem poczytałem o tej sprawie.

ocenił(a) serial na 10
tc1987

Aha.

ocenił(a) serial na 10
nikike

Fakt odcinek był najlepszy z tego sezonu. (przynajmniej na razie) i te motywy z samolotem i snem Cartmana mnie rozwaliły..

I te momenty kinowej niepewności po strzałach do Tokena i Cartmana..

ogólnie bardzo dobry odcinek.

ocenił(a) serial na 9
nikike

"Mistrzostwo świata" - dokładnie to samo chciałem napisać, niesamowity poziom, fabuła odcinka świetna, do tego te smaczki jak Cartman przebierający się za Pitta, śpiewający piosenkę w radiu, czy beatboxujący Butters, magia, jak za najlepszych sezonów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones