PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 523
oceny
8,5 10 1 112523
8,8 31
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

I się doczekaliśmy

ocenił(a) serial na 10

Missing Pieces jest już dostępne w internecie, w większości najpopularniejszych serwisów
umożliwiających (w legalny lub nielegalny sposób) pobranie filmu.

ocenił(a) serial na 10
destro_2

Chciałbym również dodać, że wczoraj wieczorem, z myślą o czekających fanach i - o zgrozo - znajomych, którzy po angielsku słabo, przygotowałem napisy - robione na szybko, aczkolwiek, wydaje mi się, w miarę solidnie się prezentujące (przy związkach frazeologicznych mogłem coś schrzanić). Wrzuciłem już na napi projekt

Miłego oglądania życzę.

ocenił(a) serial na 8
destro_2

Witam, mam pytanie do Ciebie odnośnie TP. Mógłbyś mi na maila piogol1769@gmail.com coś napisać, to zapytam mailem zwrotnym. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
destro_2

<3 dzięki, jesteś super

ocenił(a) serial na 10
discoxdiva

edit; nie wyszukije mi tych napisów :( podeślesz na maila? sabina.wojnar@interia.pl

ocenił(a) serial na 10
destro_2

@destro_2 Mógłbyś mi wysłać te napisy na priv? Niestety na napi nie znajduje mi ich. :( Będę wdzięczny.

ocenił(a) serial na 10
newyk22

Napisy zrobiłem do wersji 720p, Wy zapewne macie 1080p. Można je w takim układzie pobrać ręcznie z serwerów napi projektu, sądzę ;)

ocenił(a) serial na 10
destro_2

No właśnie nie można, bo tego filmu nie w ogóle w bazie NP. :(

ocenił(a) serial na 10
newyk22

Cholera. No nic. Wrzucę tu od razu napisy: .sendspace com/file/nel205

ocenił(a) serial na 10
destro_2

No i super, wielkie dzięki. Specjalnie ściągnę tą Twoją wersje 480p ;)

destro_2

Niestety ten link już nie działa... Czy masz może jeszcze te napisy i mógłbyś mi je podesłać (mojaobsesja@interia.pl)? Byłabym bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
destro_2

Serialu nie potrzebuję bo mam 2 sezony na DVD a jakość podkręcam na POWER DVD (opcja True Theater HD).. i mam w przybliżeniu/praktycznie jakość blu-ray. https://www.youtube.com/watch?v=-8VfRVd--2k .....naprawdę polecam.
Gdzie znajdę Missing Pieces + napisy...chodzi o adresy..możecie pomóc?
dziękuję :)

ocenił(a) serial na 10
Parsley81

Missing Pieces stoi na torrentach od dłuższego czasu, to póki co jedyne miejsce, gdzie można je znaleźć. No, chyba że kupujemy DVD z zagranicy.

Co do napisów, to trudno je wrzucać na serwery, bo nikt nie traktuje Missing Pieces jako samodzielnego filmu i trudno je potem odszukać. W każdym razie wrzuciłem napisy do wersji 720p kilka wiadomości wyżej.

Na dniach postaram się dopasować napisy do wersji 1080p, 480p i wrzucić na napi projekt.

ocenił(a) serial na 9
destro_2

Lost Special & Bonus Episodes + Missing Pieces - coś takiego..poszukam czegoś innego w razie czego
To tylko usunięte sceny z FWWM, ciekawe czy znajdę te z czwartego krążka blu-ary ( usunięte sceny z serialu). Naprawdę/ na prawdę..cholerka sorki nie wiem czy razem czy oddzielnie... Imperial Cinepix dał ciała.

ocenił(a) serial na 9
Parsley81

Ściągam wersję 1080p mkv i 720p mkv a następnie poszukam sobie usunięte sceny z serialu (disc 4 - blu-ray)...

ocenił(a) serial na 10
destro_2

destro_2 podeślesz mi napisy do tego? Pliz, muuuszę to obejrzeć, a bez napisów będzie słabo.. :) layla85 {maupka} tlen.pl :)

ocenił(a) serial na 10
destro_2

missing pieces to są dodatkowe sceny do filmu fire walk with me czy do serialu? Jak to wygląda? Na internecie jest widzę zmontowane w całość 90minut, a na płytach? Kilka scen luzem czy tez cały film?

ocenił(a) serial na 10
kollerowy

Wychodzi na to, że Missing Pieces to dodatkowe sceny zarówno do "Twin Peaks: Fire Walk With Me", jak i do samego serialu (kilka smaczków, to dodatkowe sceny kończące ostatni odcinek - "Beyond Life And Death"). Jestem świeżo po seansie - i muszę przyznać, że znajduje się tam kilka naprawdę ciekawych rzeczy. Jestem też w trakcie poprawiania i uzupełniania napisów przygotowanych przez @destro_2. Jak tylko to zrobię (myślę, że przy dobrych wiatrach jutro powinno być gotowe) - podrzucę tutaj link do nich. Tak czy inaczej - polecam te bonusowe materiały. Te 90 minut zrobiło na mnie piorunujące wrażenie i żałuję, że musieliśmy na nie czekać do teraz.

Fixxxer

a dałoby sie zrobic tak ze wstawilbys missing pieces na kinomana? ale jak zrobisz napisy to daj znac

ocenił(a) serial na 9
Fixxxer

mam taką wersje, Twin Peaks Fire Walk With Me - The Missing Pieces (miniHD-gixerk9) 1080p brak napisów hellp

ocenił(a) serial na 10
deepdish

http://www.sendspace.pl/file/c1fd4f1f83693422af0110a

ocenił(a) serial na 9
Fixxxer

dzięki kolego

deepdish

Wrzuci ktoś napisy na jakiegoś darmowego hosta? Z góry dziękuję.

ocenił(a) serial na 10
Nichacz

czy Twin Peaks - Fire Walk With Me - Teresa Banks and the Last Seven Days of Laura Palmer to ta sama wersja co Missing Pieces ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones