PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 627
ocen
8,5 10 1 112627
8,8 32
oceny krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Serial nagrywano głownie w mieście North Bend w stanie Waszyngton. Obecnie można tam odnaleźć wiele miejsc charakterystycznych dla tej produkcji, np. hotel Great Northern, biuro szeryfa, czy kultową kawiarnię RR Diner. Byliśmy tam w czerwcu 2015, możecie o tym przeczytać na blogu TroPiMy - zapraszam. Filmweb nie pozwala na wrzucanie linków, ale myślę, że dla fanów serialu to ciekawa lektura :)

ocenił(a) serial na 10
MagdalenaQ

Wspaniała lektura dziękuję z mojej strony. Czy mogła by Pani napisać mi w prywatnej wiadomości jakiś spojler. Napewno mieszkańcy coś tam wiedzą po kręceniu nowego sezonu.

batesmotel27

Cieszę się, że się podoba :) No właśnie byliśmy zaskoczeni tym, że w informacji turystycznej nie dowiedzieliśmy się w zasadzie nic, wydawało nam się, że to powinien być temat numer jeden w takim miejscu, a tu jednak rozczarowanie. Może zmieni się to, jak faktycznie ruszą zdjęcia do nowego sezonu. W Twede's Cafe, czyli serialowym RR Diner pytaliśmy, czy nowy sezon też będzie u nich nagrywany, ale nic wtedy nie wiedzieli (albo nie chcieli powiedzieć ;) ).

ocenił(a) serial na 10
MagdalenaQ

Powiem ze szanowna pani. Zastanawia mnie,który Coop będzie czy ten z ostatniego odcinka czy może nasz dobry Dale. Napewno dowiemy się z nową książki Sekretne Życie Twin Peaks. Mark jaspis a będzie opowiadała wszystko albo 3 sezonu pozdrawimn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones