PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 529
ocen
8,5 10 1 112529
8,8 31
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Może to nie jest oryginalne co napiszę, ale kocham ten serial, ten wspaniały klimat, którego znaleźć nie można w innych produkcjach, a mieszkańców Twin Peaks traktuję jakby byli moimi dobrymi znajomymi:)
Ten serial naprawdę trzeba nazwać kultowym.

użytkownik usunięty
mino87

Zgadzam się już po raz drugi oglądam serial i jestem pod wrażeniem klimatu jaki udało się stworzyć Lynchowi. Moim zdaniem jest to serial wszech czasów. Zawiera on wszystko czego potrzeba: napięcie,tajemmnice, dużo specyficznego humoru. Pozdrawiam wszystkich fanów
btw. fajnie byłoby doczekać się jakiejś kontynuacji:)

ocenił(a) serial na 10

no właśnie zapomniałem wspomnieć o humorze, specyficznym humorze, który naprawdę może rozbawić
a co do kontynuacji to byłoby świetnie ale boję się że mogłaby ona nie spełnić oczekiwań

ocenił(a) serial na 10

chcesz i masz ;)

użytkownik usunięty
Marion87

Wiec jednak będzie? Bo nie jestem na bieżąco...

ocenił(a) serial na 10

Były pewne problemy i zawirowania ze względu na kasę (klasyk), ale już się dogadali. Najnowsze info z 15 maja. (chciałam dać link, ale to podobno niezgodne z regulaminem) :/

ocenił(a) serial na 10

http://www.filmweb.pl/news/%22Miasteczko+Twin+Peaks%22+otwarte+dopiero+w+2017-11 2317

użytkownik usunięty
Marion87

Jestem sceptycznie nastawiony do tego projektu, jakoś nie widzę tego a Ty jak myślisz?

ocenił(a) serial na 10

Myślę, że zrobią to, ale potrzebują trochę szumu wokół kontynuacji, bo minęło już sporo lat i ludzie pewnie już trochę zapomnieli o Twin Peaks. Dziś trudno oddzielić prawdę od zabiegów marketingowych, ale sądzę, że w końcu doczekamy się nowych odcinków.

użytkownik usunięty
Marion87

No tak, też myślę że to zrobią, ale nic dobrego z tego nie wyjdzie...kogo byś widziała w roli Dale'a np?:-)

ocenił(a) serial na 10

Z tego, co gdzieś czytałam, wielu aktorów ma być tych samych - w tym na pewno Dale. http://www.theguardian.com/tv-and-radio/2015/jan/13/kyle-maclachlan-returns-to-t win-peaks-as-fbi-agent-dale-cooper

ocenił(a) serial na 8

to ma się dziać po 25 latach od oryginału, dlatego słowa z ostatniego odcinka "do zobaczenia za 25 lat" dają tutaj dodatkowego smaczku ;) aktorzy będą ci sami. zmarło się trzem aktorom - Bobowi, Kobiecie z Pieńkiem (i to zaledwie parę dni temu) oraz Generałowi - reszta aktorów żyje i spora część powróci do swoich roli, np Shelly czy właśnie Dale ;) w linku powyżej od Marion masz nawet foto Dale'a z nowego sezonu ;)

Lynch powiedział, że jeśli będzie taka potrzeba zastąpi zmarłego lub chorego aktora nowym, żeby postać dalej mogła pojawić się w serialu. Myślę, że najbardziej tyczy się to Boba bo Frank Silva nie żyje od dawna, a TP bez Boba byłoby dziwne. Niedawno do obsady doszedł Robert Knepper (T-Bag z Prison Break) i jestem przekonany, że to nasz nowy Bob ;) świetnie się nadaje.

ocenił(a) serial na 10
mino87

Mam podobne odczucia jak Ty mino87. Niektórych mieszkańców Twin Peaks również uważam za swoich dobrych przyjaciół :)))

ocenił(a) serial na 10
DTFC

rowniez sie pod tym podpisuje. wczoraj skonczylem ogladac chyba z 8 raz serial [moze wiecej nie wiem nie licze juz]. w dodatku dopadlem wersję w pieknej jakosci, napisy dorobilem i wyszlo prawie 6 dvd + 2 filmiki bonusowe. ehhh. chcialbym byc choc w polowie tak spokojnym czlowiekiem jak cooper i miec sasiadow z TP. zycie byloby prostsze a nie tam jakas plastikowo - dziecięca znieczulica jak co dzien....pozdro dla fanow.

340958340957305923450234509SLDFSD9F0SCOFMSPFSC 08FS-F0S9DF-SD09F-WE-0TR9242-08C -340R-290R-3940R-049-09N-4CV094NCV[4W-084N09384[C NBW0EUFOISEJ M;OLGRIVG39048TNV4-T[-THE2OWLS_ARE7NOT6WHAT_THEY32SEEM - R290C85RM-2R098TV09W NCOP97UTNQ2X387P[NTV03958652394VC TM3OIUT093CXT[-06TP9UV4C0[W947T[38MN649683P[MXC0I 'W4;,PTKV;N IF-0384-I5MCT'P03I 40T39408VNCOOPER290RC8MQ4CWORPIMPOR COOPER EUFXWCEOCUPOU COWQUR0VN3259VC3P[COOPER239ECRUEYBP8947C98U2N0897UY 4N2C893

DELIVER THE MESSAGE
;]

ocenił(a) serial na 10
mino87

No niech to, święta prawda! Nie da się uwolnić od tej serailowej rzeczywisości, jest po prostu przecudna!

użytkownik usunięty
mino87

ten serial ma coś nietypowego w sobie... jest trochę mroczny ale być może właśnie to nadaje mu charakter. Co do kontynuacji serialu to dla mnie osobiście przydałby się przynajmniej jeden odcinek wyjaśniający wszystkie moje pytania typu 'co dalej stało się z cooperem?'. Nie ma co mętlik i tysiące pytań które zostały po zakończeniu oglądania tego serialu pozostaną niewyjaśnione...

ocenił(a) serial na 9
mino87

Klimat jest niepowtarzalny i naprawdę można się w niego wczuć. A humor momentami sprawiał , że płakałam ze śmiechu. Rewelacja

ocenił(a) serial na 10
mino87

Ja też!
https://www.youtube.com/watch?v=swiVa2LqO04

Dialog Kyle'a MacLachlana (agent Cooper) z przebranym za kobietę... Davidem Duchovnym:
- Myślałem, że nie interesujesz się już dziewczynami.
- Może i noszę sukienkę, ale majtki wkładam po staremu, jeśli wiesz, co mam na myśli.
- Nie bardzo.
:-)

I już jest dziwnie.
Dlatego ten serial jest jedyny w swoim rodzaju.
Dlatego jest ponadczasowy.

Na osłodę obrazek z epoki:
Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

ocenił(a) serial na 10
mino87

Oglądałem ten serial za młodu czyli wiele lat temu pokazywała go TV w latach 90-tych. Nie obejrzałem od deski do deski a teraz boję się spróbować to zrobić...Może kiedyś.
Tak czy inaczej soundtracka słucham od wieeelu lat i to jedna z moich ulubionych płyt.

mino87

co jak co, ale opinii osoby, która ma Włóczykija na profilowym muszę się posłuchać bo prawdopodobnie dobrze na tym wyjdę :D mam nadzieję, że się nie zawiodę i serial przypadnie mi do gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones