Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum 2 sezonu

wątek nadine

ocenił(a) serial na 8

Twórcy postanowili zaprzepaścić ten drugi sezon za pośrednictwem wątku upośledzonej Nadine... Do pewnego momentu szło to oglądać, w pewnym momencie nic tylko to wyłączyć. A włączasz raz jeszcze i postanawiasz oglądać dalej chyba jedynie z przywiązania po pierwszym seezonie, który był zwyczajnie mocny. Nie wiem, czy komuś w gronie ludzi decydujących nad serialem niefortunnie się zastawka na wodogłowie poluzowała, czy co innego zawiodło... Ale ręcę opadają, gdy widzi się, że postać mająca rozśmieszać swoim upośledzeniem w mniej znaczących scenach zaczyna zwyczajnie psuć seans, rozmazując tym samym całokształt produkcji. Tragedia

ocenił(a) serial na 8
bartekstry

Zmien leki

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 10
bartekstry

Pewnie dlatego że serial niepotrzebnie wydłużony został. Windom też jakiś beznadziejny i nie wiadomo czy Lynch go w ogóle chciał w tak dziwnej postaci. Bo sam Lynch chyba po odkryciu morderstwa wrócił dopiero na 2 ostatnie odcinki z przytupem. Niestety wtedy oglądalność spadła i skasowano. Jak gdzieś poszukasz pewnie znajdziesz trochę scenariusza do 3 sezonu. Z lat 90.

ocenił(a) serial na 8
batesmotel27

Prawda, Windom się dobrze zapowiadał, dopóki jedynie o nim mówiono i był potencjał; myślę, że nawet mogłoby to lepiej wyjść, gdyby był owiany tajemnicą i choćby ograniczono sceny z nim do minimum to wyszłoby trochę, jak Johan w Monsterze. Wiem, ze na pewno niedosyt działa lepiej w czymś takim niż przesyt, jak niestety w tym przypadku. A te sceny z ciągłym przebieraniem się i milionem kreacji przypominały jakiś rozrzucony w czasie bal przebierańców i straciły urok dość szybko, jeśli w ogóle jakiś urok w tym był

ocenił(a) serial na 10
bartekstry

Za szybko tez wyjawili mordercę. Mogli z tym poczeka kilka odcinków. Na szczęście 3 sezon mimo że w kratkę to zły Dale i dobry rozwalają po całośći.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones