PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,1 12 146
ocen
7,1 10 1 12146
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

Bardzo oryginalny pomysł na sci-fi. Nie widzialem jeszcze czegoś takiego. Miałem porzucić po 1 sezonie (Matt Dillon to mój ulubiny aktor :( ). Finał 1 mnie zawiódł. Ale dobrze, że dałem mu szanse. 2 sezon mile mnie zaskoczył. Nie tylko mnie, patrząc po ratingach.
Dajcie znać jak potwierdzą 3 sezon.

ocenił(a) serial na 7
wiewjor

Będzie.

ocenił(a) serial na 8
Dealric

a wiadomo kiedy ?

ocenił(a) serial na 7
wiewjor

Też czekam na trzeci sezon.

I również finał 1-go, a raczej początek 2-go sezonu mnie zaskoczył. Ale szybko zauważyłem, że mimo drastycznych zmian w fabule, to jednak jest w pełni logiczne, co się stało. Dzieci wychowane w nieustannym poczuciu, że są wyjątkowe i do nich należy ten świat, musiały w końcu zrobić to, co zrobiły.

ocenił(a) serial na 8
wiewjor

3 listopada 2017 roku, stacja FOX ogłosiła zakończenie produkcji serialu po dwóch sezonach

ocenił(a) serial na 10
AnimamDebet

Więc jednak anulowali po przeciętnym 2 sezonie.

house90

oooo nieeeee, a mnie się podobał drugi sezon...

ocenił(a) serial na 10
fanzlalka

Mi się też podobał choć 2 sezon był trochę naciągany, ale jednak trochę żal :(

ocenił(a) serial na 7
wiewjor

Niestety, FOX właśnie zamknął ten projekt. Nie będzie 3 sezonu. Szkoda.

ocenił(a) serial na 9
Sony_West

Właśnie o tym czytałem, szkoda bo to dobry serial był.
Niestety lepiej puścić lukrowana kupę ludziom niż dobry produkt.

ocenił(a) serial na 8
Sony_West

Szkoda. Dobry serial. Szkoda, że nie doczekał się zakończenia trylogii:(

mkorab

To kierowanie się wynikami oglądalności jest naprawdę przykre. Bo to naprawdę, kurcze, nie potrafić czasem machnąć ręką na to i zamknąć dany serial? A przecież tu niewiele potrzeba było. Nawet gdyby ten trzeci sezon miał mieć tylko 8 odcinków np., które ładnie by to wszystko pozamykały, choćby pospiesznie i bez jakiegoś głębokiego rozwodzenia się.
No ale co poradzić.

ocenił(a) serial na 7
Sony_West


I dobrze. Od drugiego sezonu ten serial to katastrofa bez pomysłu i kierunku w jakim zmierza. Dawno nie widziałem takiego syfu. https://www.filmweb.pl/serial/Miasteczko+Wayward+Pines-2015-677970/episode/2/dis cussion/Totalna+porażka,3171833

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones