PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 768
ocen
7,3 10 1 12768
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Jeeju uwielbiam tą książke ale wcale nie chce żeby zrobili z niej film... boje sie że im nie wyjdzie...

ocenił(a) serial na 5
Loona_

Nad wszystkim ma czuwać Terry Goodkind, więc napewno nie pozwoli im tego spieprzyć:)

ocenił(a) serial na 4
Klaudias

Obsadzono już główne role, cóż, może Raimi wie co robi, ale zatrudnianie aktorów ztak znimomym doświadczeniem mi się wydaje złym pomysłem.

ocenił(a) serial na 1
_Andrzej_

Książka jest cudowna, no, po prostu niesamowita bez dwóch zdań. Wspaniałe dialogi, wciągająca, wartka akcja. Ochy i achy. Znajdą się oczywiście błędy, niejasności, sprzeczności, albo nudnawe momenty. Jak w każdej książce. A zwłaszcza takiej z dość skomplikowaną fabułą. I właśnie co się tyczy tej fabuły najbardziej mnie niepokoi. Czy serial podoła temu zadaniu? Wielką ulgą jest dla mnie, że nie robią z tego 3 godzinnej hollywoodzkiej produkcji. A co do tych aktorów anonimowych i bez doświadczenia... Uważam, że jeżeli są dobrzy w tym co robią i porządnie wezmą się do roboty, a sam Goodkind trochę ich wspomoże i nakieruje to są w stanie stworzyć bardzo dobre kreacje. Myślę, że znane i, właśnie, dobrze opłacane gwiazdy mogły potraktować taki film zbyt protekcjonalnie, a i my za bardzo kojarzylibyśmy ich z innymi rolami. Zresztą która z takich gwiazd zgodziłaby się na wystąpienie w serialu? Nieliczni. Aktorzy serialowi nie są AŻ tak dobrze opłacani. Oczywiście ,może się zdarzyć, że film zupełnie nie wypali. Ale nadzieję zawsze wart mieć :)

ocenił(a) serial na 4
Lady_Selene

"There is always a hope". Oczywiście, holiłódzkie gwiazdy mogłyby zlekceważyć "jakieś" tam fantasy, no ale aktorzy z jedną rolą na koncie. Mam nieco złych przeczuć co do tego.

ocenił(a) serial na 8
Loona_

http://www.legendoftheseeker.com/
Zobaczcie se trailer już nie mogę się doczekać!!!;]

gnegon2

Trailer pokazuje że może nie będzie tak źle, i wygląda na to że cały pierwszy tom zekranizują

Loona_

Książki czytałam już po parę razy... te jedenaście tomów w pewien sposób odmieniło moje myślenie i zdefiniowało pewne wartości... mam nadzieję, że nie spieprzą tego arcydzieła... zwiastun jest całkiem całkiem... a aktorzy, hmmm... Bridget Regan się będzie musiała nieźle napocić, żeby przybierać twarz spowiedniczki... :P

ocenił(a) serial na 10
Loona_

Opowiesz jak się zakończyła ta historia ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones