Miecz prawdy
powrót do forum 2 sezonu

Witam

Jestem świeżo po 1 odcinku drugiego sezonu.Przy okazji kończę 2 tom-Kamień Łez.No i znowu, tak jak w przypadku pierwszego sezonu są sytuacje których nie ma w książce, ale nie będę się już czepiał-w końcu to kwestia gustu.
Natomiast pierwszy odcinek uważam za porywający.
Mam nadzieję, że wszystkie takie będą, ponieważ fabuła tomu 2 była (według mnie)lepsza niż 1.
Ogólnie w 1 odc 2 sezonu zauważyłem więcej brutalności, powagi, walk...
To chyba dobrze, ponieważ książka do łagodnych nie należy, i właśnie tego mi brakowało w 1 sezonie.No i przy okazji Richard się odrobinę zmienił...

Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki

Pozdrawiam

sebastian666

Wczoraj obejrzalem 1 odcinek 2-ego sezonu.
Przyznam, że oczekiwałem nieco wiecej... ale cóż, narzekac nie bede. Zazdrosc o Richarda w oczach Kahlan jest bezcenna - Cara jest całkiem niezła.:P
Jesli chodzi o fabule... Nie wiem, czy pamietasz cos, cokolwiek o [SPOILER] potrzebie znalezienia 2-ego Seekera przez Zeda? To chyba wymyslono na potrzeby serialu...:/
Pozdrawiam

MarekAntonivsz

@up
Jesli chodzi o fabule... Nie wiem, czy pamietasz cos, cokolwiek o [SPOILER] potrzebie znalezienia 2-ego Seekera przez Zeda?

Nie wiem o co ci konkretnie chodzi...ale jakby co to w 2 tomie nic o żadnym 2 poszukiwaczu po Richardzie nie pisze...

sebastian666

a macie moze napisy ??? bo nie moge nigdzie znalezc

sanders2

Jeszcze nie ma polskich napisów...w końcu dopiero co była premiera...więc tylko po angielsku...ale i tak dość łatwo mówią...

ocenił(a) serial na 10
sebastian666

SPOILER! i to duży

w książkach nie ma następnego po Richardzie poszukiwacza, bo też Zedd nigdy nie miał zamiaru go szukać

ocenił(a) serial na 10
puka_ania

Ksiazka kochani juz praktycznie nie ma nic wspolnego z serialem jezeli miala w pierwszej seri (pierwsze dwa odcinki na poczatku nawet myslalem ze robia podobnie ale potem sie zawiodlem) to teraz juz w ogole okazuje sie ze panis rahl jest ojcem richarda!!! to dopiero jaja... w ksiazce ojcem richarda byl rahl posepny a nie jego ojciec! dlatego trzeba podchodzic do serialu jako zupelnie innej opowiesci w troche podobnym swiecie

xsuchyx

Tak...też to zauważyłem...
Nawet niektórych postaci z pierwszego sezonu nie ma nawet w pierwszych 2 tomach sagi(np Jennsen- dopiero w t7. FILARY ŚWIATA)

W sumie faktycznie...
Mamy 2 podobną opowieść...ale to nie to samo...chociaż miło się ogląda...

Pozdrawiam

sebastian666

nie w fabule 2 części niczego takiego nie było. Ja osobiście pierwszy odcinek uważam za dość kiepski. Spodziewałam się czegoś więcej. Jednak książka, to książka

sebastian666

Rahl bratem Ricarda, drugi poszukiwacz, szukanie kamienia łez, a najlepsze jest to że Rahl Posępny zabił ojca chodzi w I sezonie mówił że zabił go ogień czarodzieja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones