PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297439}

Mindfreak - Iluzjonista Criss Angel

Criss Angel Mindfreak
6,9 1 216
ocen
6,9 10 1 1216
Mindfreak Iluzjonista Criss Angel
powrót do forum serialu Mindfreak - Iluzjonista Criss Angel

Magiczne 1

ocenił(a) serial na 1

dla tego serialu i goscia ktory caly czas znajduje wytrychy pod nogami, zawsze jak ktos mowi "o nie on zginie" to znak ze zaraz wyjdzie ze swojej camp-owy. ncom

ocenił(a) serial na 10
igor_94

po 2 sztuczkach się nie ocenia, bo widocznie tyle widziałeś skoro tak piszesz. Popatrz na yt to może zmienisz zdanie - http://www.youtube.com/watch?v=8rgGAv1qCJE , http://www.youtube.com/watch?v=WweiRDOykOw , http://www.youtube.com/watch?v=6xfPlxUe-Kg

ocenił(a) serial na 1
TereNia123

nie oceniam go po 2 sztuczkach tylko po tym jak sie zachowuje, wszystki jego tricki sa banalne i w prosty sposob mozna je wytlumaczyc. Jesli sadzisz ze koles tak poprostu lewituje to zyj dalej w swoich blednych przekonaniach.

ocenił(a) serial na 10
igor_94

to powiedz jak on to zrobił mistrzu ^^

ocenił(a) serial na 10
igor_94

O ile się nie mylę to iluzja polega na oszukiwaniu widza. Więc chyba nie oczekiwałeś, że zobaczysz coś realnego, prawda? Jednak jeśli ktoś odgadnie sekret tej iluzji to oznacza, że była ona słaba. Więc mów o co chodzi skoro tak słabo to oceniasz ^^

ocenił(a) serial na 1
TereNia123

Widocznie dość łatwo dałeś się oszukać tej tandetnej iluzji. Znam ''sekrety'' tej ''magii'', ale ci ich nie zdradzę, żebyś dalej żył w swoim złudnym, naiwnym, dziecięcym świecie ''magii''. Polecam tym samym do obejrzenia magiczną sagę ''Magia bez tajemnic''. Być może przekonasz się, że sekrety o których piszesz to pic na wodę. Musisz pewne rzeczy dokładniej sprawdzać nim wystawisz 10 dla Mindfreaka, czy podobnych otumaniaczy. Wybacz jeśli cię uraziłem, ale naprawdę nie lubię magii poniżej pewnego poziomu.

ocenił(a) serial na 1
igor_94

Bez jaj, przecież ten program wygląda jak edycja kolekcjonerska dla lamusów, którzy mówią: nie Criss, nie znamy się i nic wcześniej nie ustalaliśmy. Polecam, godny relax dla użytkowników strony żal.pl.

ocenił(a) serial na 10
MichiBuba

Odezwał się fan mody na sukces.

ocenił(a) serial na 10
igor_94

Zaskocze Cię - znam sekret, lecz odkryłam go kilka godzin po obejrzeniu, a nie w trakcie, a to w trakcie iluzji odgaduje sie sekret badziewnych iluzji, bez pomocy magii bez tajemnic itp. Ocena na filmwebie jak wszyscy wiemy jest oceną jak coś nam sie podoba, a nie samego wykonania, więc rozumiem te Twoje 1. I to jest bardzo smutne, że w Twoim świecie nie ma nic magicznego, tylko rzeczywistość. Więc możesz mieć złą opinie o Crissie, no ale się nie znasz, nie jesteś krytykiem.

ocenił(a) serial na 1
TereNia123

Dlaczego sie nie znam, uwazasz sie za lepszego znawce ode mnie??? Oceniajac crissa patrze przez pryzmat innych magikow ktorych widzialem i ktorzy potrafia zrobic rzeczy ktore nie wiem jak im sie udaje... ale u niego tak nie ma niestety jest slaby w tym co robi. Nudzi mnie juz ta wymiana mamy inne zdanie i tak nie przekonasz mnie do angela nie mam nic do Cb ale jego poprostu nie trawie. pzdr

ocenił(a) serial na 10
igor_94

Nogdy czegoś takiego nie powiedziałam :) Uważam że sie nie znasz dlatego że Criss dostał nagrodę magika dekady. Przynajmniej wiem już czemu nie lubisz tego programu.

ocenił(a) serial na 1
TereNia123

spoko :D

ocenił(a) serial na 1
TereNia123

Primo kochanieńka: nie jestem fanem mody, zwyczajnie czasami oglądam. Po wtóre twój świat to nie świat magii, tylko świat naiwności. Dajesz się nabierać na frajerskie sztuczki. Przy tym nawet zmartwychwstanie Taylor jest realniejsze. Nadmienię jeszcze, że nie powinnaś osądzać gustu po liście oglądanych produkcji, bo w tym wypadku jak można wytłumaczyć twoją 10 dla sali samobójców.

ocenił(a) serial na 10
MichiBuba

Chodzi o seriale, nie o filmy ;) czemu świat nienawiści?

ocenił(a) serial na 1
TereNia123

hehehhe swiat naiwnosci ;p (nie nienawisci) dobre

ocenił(a) serial na 10
igor_94

o sory źle przeczytałam, albo myślałam o czymś innym xd nie naiwności, bo to że coś mi się podoba a nie wiem jak to jest zrobione nie oznacza, że jestem naiwna, bo tak możnaby było nazwać wszystkich ludzi, którym się jakaś sztuczka podoba, a nie zna sekretu, czyli sporo

ocenił(a) serial na 1
TereNia123

Wcześniej nie zaznaczyłaś, że chodzi Ci o seriale, ale nie mam żalu i żeby uciąć wszelkie niesnaski, powiem, że nie uważam Cię za osobę naiwną czy coś w ten deseń. Nie bierz tego do siebie, po prostu zakasowałaś mnie tą modą na sukces i stąd taki język. Możesz uznać mnie za porywczego troglodytę, ale w gruncie rzeczy mam identyczną opinię w tym temacie - wszelkie produkcje są kwestią gustu i niech tak zostanie, bo wiem, że choćbyśmy nie wiadomo jak mocno chcieli przekonać się do swoich wersji, to jest niemożliwe. Zyczę miłych odkryć w świecie iluzji a nie naiwności, jak się wyraziłem. Bo największym pięknem człowieka są jego tajemnice:)

MichiBuba

człowieku rzeczy z lewitacjami to co pokazał ten gość są niczym i bardzo łatwo je wytłumaczyć to co pokazał tamten gość jest bardzo łatwe a ci co na górze wypisują są pustymi jełopami bo ktoś kto stworzył magie bez tajemnicy to nie po to żeby ośmieszać magików ale aby ich zainspirować i tworzyć nowe pomysły na odtwarzanie nowych sztuczek i criss to robi bo ma niektóre nowe sztuczki ;> zawsze jest podobny sposób wykonania ale nie łudź się żeby być dobrym magikiem trzeba być dobrym aktorem takim jak np, Copperfield . Jego sztuczki to czysty artyzm ;) a criss ma inny styl jeżeli ktoś daje 1 za ten serial musi być kompletnym właśnie bucem i jełopem zobaczył jedną rzecz i myśli że wsztstko zawsze jest na 1 kopyto owszem coś jest wykorzystane a coś nie chcesz się przekonać patrz https://www.youtube.com/watch?v=sAfA2NRSkZ4

MichiBuba

proste do wytłumaczenia ale jak zajebiście zrobione !!!

ocenił(a) serial na 1
zewral

Nie wiem skąd ta frustracja. Być może w swoim zapamiętałym szale zapomniałeś, że:
- pisałeś, że ocenianie na podstawie jednego numeru jest typowe dla (jak to się wyraziłeś) "buców i jełopów", jak więc nazwać Ciebie, jeśli oceniasz w ten sposób ludzi na podstawie ich kilku wypowiedzi;
- Program, który określiłeś jako "magia bez tajemnicy" nosi nazwę "Magia bez tajemnic";
- imiona piszemy wielką literą (dla Ciebie dużą) - np. Criss;
- "wsztstko" - ?? ;
- nie zrozumiałem wstawki z "kopytem" - wybacz;
- fragment z YT, który wstawiłeś tylko potwierdził moje przekonania (to stara i utarta sztuczka);
Na przyszłość uważaj na interpunkcję, albo przynajmniej używaj mózgu, gdy piszesz. Będę wdzięczny. Serdecznie pozdrawiam.

MichiBuba

Jeżeli nie masz nic do dodania a jedynie czepiania się interpunkcji to twój wpis był całkowicie bez sensu . Żal mi ciebie gościu wszystkie sztuczki są stare jak świat jak byś chociaż o tym wiedział .. Np. wszystkie sztuczki które są pokazywane w magi bez tajemnic są w większość spisane w dzienniku Houdiniego które spisał przed śmiercią aby się nimi podzielić . Nie rozumiesz to nie pisz Criss pokazuje stare sztuczki ale w innym wydaniu w takim którego nie było i o to tu chodzi . A jeżeli taki kozak jesteś to zrób ją i pochwal się bo jedyne co potrafisz to trollować innych ludzi . Największym dowodem na to że to jest niesamowity magiki to to że dostał ogromną ilości nagród i pobił rekordy Guinnessa . Więc lepiej idź żyj dalej w swoim świecie naiwniaku który jak coś obejrzy natychmiast myśli że dotknął nogi Boga

MichiBuba

ps. Wytłumacz ;)

ocenił(a) serial na 1
zewral

Widzę, że obskurancko wychodzisz z ograniczonego założenia, że jeśli Tobie coś się podoba, to innym MUSI też się podobać. Realia są jednak inne. Argumenty, których użyłeś (oparcie na dziennikach Houdiniego, nowe podejście do starych sztuczek, czy nagrody zdobyte przez Angela) nie są skuteczną drogą do przekonania mnie, że to, co widziałem jest godne wielkiego podziwu. To jest moja autonomiczna opinia, i czy nazwiesz mnie jełopem, bucem, czy naiwniakiem, nijak tego nie zmienisz. W zasadzie utwierdzasz mnie w przekonaniu, że mam rację, obstając przy swoich poglądach na temat tego wątpliwego dzieła. Powtarzam, cała seria jego iluzji trąci sztucznością, właśnie naiwniactwem, oraz tępą hurrafascynacją. Zauważ, że w moim poście nie znajdziesz ani jednego zdania krytykującego Twoją opinię, szanuję ją i myślę, że przynajmniej na tym polu powinniśmy zachować zgodę.
P.S. Uwierz mi, istnieją zupełnie nowe sztuczki, jeśli chcesz podeślę Ci jakiś filmik ;)

MichiBuba

ja widziałem wiele nowych jego filmików które są inne ale po co mam ci wysyłać mindfreak odcinek uwierz mi jest tam wiele nowych sztuczek ;)

MichiBuba

A i na tym polega magia ;) czym bardziej grasz i bawisz się w tym . To jesteś lepszym iluzjonista zobacz na takie Dynamo ;/ po 3 tricku zasnąłem nie ma ani emocji ani zachwytu tym tylko taka mątwa . Chodzi o to żeby być dynamicznym i oszukiwać jak najbardziej się da widzów i tyle ale jak chcesz dawać mu 1 za serial twoja sprawa ale to jest dość nie sprawiedliwe. 1 daje się takim gniotom jak Kac Wawa lub Ciacho

ocenił(a) serial na 1
zewral

Pooglądam jeszcze kilka odcinków Angela, może się przekonam ;) Swoją drogą myślę, że określenie "gniot" dla produkcji typu "Kac Wawa", czy "Ciacho" to prawie komplement, użyłbym określeń: plugawe ohydztwo, totalny chłam, lub prymitywny syf :)

MichiBuba

Co prawda tego programu nie oglądałem ale temat poruszył też wątek innego talk-show o iluzji i za dziecka oglądałem Magię bez tajemnic który emitował wtedy jeszcze stary dobry Polsat, oglądałem z oczami wpatrzonymi w ekran i nie wiedziałem jak to zrobili tego nie wyjaśnili, teraz oczywiście po latach wielu tych sztuczek można się przynajmniej domyślić - Nie mniej zmusił ten program do doskonalenia znanych już pomysłów przekraczania barier i na nową wysyp nowych programów o magii i iluzji i za to Magi bez tajemnic będę do końca dni pamiętał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones