PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94193}

Moda na sukces

The Bold and the Beautiful
2,5 28 698
ocen
2,5 10 1 28698
Moda na sukces
powrót do forum serialu Moda na sukces

Mógł by mi ktoś napisać szczegółowe streszczenie?

zxcv501

To jest mission impossible :D

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Eee tam impossible :D My byśmy dali rade! I to z zaznaczeniem wszystkich "najciekawszych i najśmieszniejszych" motywów oczywiście :D

użytkownik usunięty
zxcv501

hahahaha ciekawe czy jeśli zaczęłabym dziś, to czy skończyłabym przed końcem przyszłego roku?

ocenił(a) serial na 1

jak byś oglądał non stop to może :d

Wyszło 7000 odcinków po 20 minut każdy. To daje łącznie nieco ponad 2300 godzin.
Rok ma 8760 godzin.

ocenił(a) serial na 2
zxcv501

Ale szczegółowe? xD

ocenił(a) serial na 1
zxcv501

Napiszę ci, ale nie szczegółowe :D

Musisz wiedzieć, że moda na sukces to głównie 3 rzeczy: zdrady, śmierć, zmartwychwstania. Tytułowa moda na szarym końcu.
Istnieją legendy, że ktoś obejrzał całe 7 tysięcy odcinków. Ale...To tylko legendy. Ot, cała moda na sukces.

Ateliee

Chuck Norris obejrzał wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 6
Ateliee

Jak to legendy? A Olejniczak?

Ateliee

Tytułowa moda jest na szarym końcu gdyż to słowo w ogóle nie występuje w oryginalnym tytule. Nie wiem co komu przeszkadzało przetłumaczenie tego chłamu na "Bogaci i piękni". Nie jest to zły tytuł i bliski oryginałowi.

ocenił(a) serial na 1
zygdresze

Raczej "Zuchwali i piękni"

dingo21_filmaniak

Masz rację, tytuł lepszy i wierniejszy. Niemniej poprzednia propozycja wciąż lepsza niż owa moda na owy sukces.

zxcv501

Pod każdym odcinkiem masz małe streszczenie jak złożysz to do kupy to będzie idealne http://www.ctv.ca/TheBoldandtheBeautiful/video.aspx

Orkadrahi

Poprawiłaś mi tym humor ;)

ocenił(a) serial na 1
zxcv501

Heh dobre:)

ocenił(a) serial na 1
Sol1987

Każdy się z każdym zdradza i r*cha - najkrótsze streszczenie tego serialu.

ocenił(a) serial na 3
Serveros

Scenarzyści tego serialu mają tak naprane we łbie albo są geniuszami. 7 tys. odcinków, już byli na granicy wątku kazirodztwa ale nie doszło, bo bohater grający od pierwszego odcinka po 4 tys. okazuje się że ma innego ojca.

Ciamcik88

Niby śmieszne, ale tak naprawdę jest. :D

zxcv501

1. Ktoś kogoś zdradza.
2. Ktoś ma się ożenić.
3. Ktoś umiera.
4 Ktoś zmartwychwstaje.
5 Ktoś ma się na nowo ożenić z tym kimś.
6. Znowu umiera i tak przez 6 tysięcy cholernych odcinków. Na dodatek tylko raz na tysiąc dzieje się coś ważnego. Jak to możliwe , że Sherlock , który ma 9 odcinków jest fabularniejszy (tak , głupia nazwa) od tego ?

gobo33

7. Ktoś robi badania DNA na ojcostwo.

gobo33

Przeciętny odcinek Batman The Animated series ma lepszą i bardziej rozbudowaną fabułę niż wszystkie sezony tego.

ocenił(a) serial na 1
zxcv501

Streszczenie "Mody na sukces" jest stosunkowo proste:
1.Brook zdradza Ridga z jego synem.
2.Ridge zdradza Brook z kimś tam (najczęściej z Taylor, ale czasem chłop na żywioł poleci)
3.Stephanie się denerwuje.
4.Ktoś umiera.
5.Pogrzeb.
6.Okazuje się, że ta osoba tak na prawdę żyje.
7.Brook sypia z każdym kto się nawinie.
I tak w kaaażdym odcinku xD

użytkownik usunięty
JaGulbahar

A ja dodam jeszcze od siebie:
- Brooke kocha Ridża, on niby też, ale i tak wybiera zawsze na koniec siebie samego :)
W międzyczasie Brooke odgrywa się na nim, wiążąc z jego ojcem, bratem i synem (Eric, Thorne i ktoś tam jeszcze)
a Ridż ucieka w ramiona Taylor (zarazem eks żony i wdowy po nim), oraz chłopakami swoich córek.
Aha, jeszcze po drodze Stefa częstuje Booke przezwiskami, Sheila podpala lub strzela do Forresterów - ta zawsze potem ucieka lub trafia do psychiatryka, więzienia... ale ma to szczęście, że zawsze jakimś cudem stamtąd ucieka.
:)

zxcv501

1Brooke wraca do Ridga
2Ludzie sobią umrą
3No i sobie zmartwychwstaną
4Ktoś kogoś zdradzi
5Ktoś z kimś będzie miał dziecko
I boom proszę masz streszczenie mody na sukces^^.

ocenił(a) serial na 1
peggybundyteamo

8 000 odcinków w 5 punktach, hehe

zxcv501

Demo dema dema dema streszczenia XD nie da się tego zrobić XDD

zxcv501

Ja chciałbym kupić całą serię na DVD. Wie ktoś, gdzie można ją znaleźć?

ocenił(a) serial na 1
NikKlik

Nikt jeszcze nie wymyślił tak pojemnego nośnika danych.

ocenił(a) serial na 1
zxcv501

- Czy ty mnie jeszcze kochasz?
- Wiesz... ja wciąż się zastanawiam czy nasz związek przetrwa próbę czasu
- Ale odpowiedz przecież wiesz że ja ciebie kocham, a ona nie
- to że ona "nie"trudno powiedzieć tak jak i to że ja "tak"
- W takim razie zraniłeś mnie ( staje plecami do rozmówcy , kamera się zbliża)
- Ależ ja nie mówię że nie.. ( zachodzi ją z tyłu i kładzie ręce na ramionach )
Przerwa REKLAMOWA ( wersja w USA)
- No to czemu mówisz że nie wiesz ... ja wiem co czuję i to nie to samo co do Twojego ojca
- Wiesz..wiem to co wiem... a to co wiem nie wiesz Ty o mnie...
- A czego nie wiem ?
- To co ja wiem i co mnie dręczy.. mój ojciec..
- ..tak..?
- Był z Tobą kiedyś przecież, macie razem dziecko, w sumie ... to jesteś moją macochą
- I co z tego ? Czy Ty nie rozumiesz że moja miłość nie wygasła nawet po tym jak zadałeś się z Jane i zrobiłeś jej dziecko a potem ona się spaliła ?
- Właśnie..Jane się spaliła ale jednak żyje.
( Zbliżenie kamery , przerażenie na jej twarzy )
- To Jane żyje ?
MINĘŁO 50 kolejnych odcinków...
- To jak kochasz mnie pomimo że Jane żyje?
- Wciąż nie wiem.. ale nie chcę cię całkowicie stracić.
- To czego ja nie wiem?
- Tego czego ja sam też nie wiem....


I tak przez kilkaset odcinków, dialogi rozciągane w nieskończoność i na poziomie mniej więcej seriali Dlaczego Ja a w zasadzie gorsze

ocenił(a) serial na 10
armarange

Moda na sukces to serial kultowy, a porównywanie go do Dlaczego Ja to chyba jakaś kpina.

ocenił(a) serial na 1
Farat_

Dlaczego ja to fabularyzowany dokument. Porównywanie ze względu chociażby na FORMĘ bez sensu.

ocenił(a) serial na 1
armarange

Te dialogi: "ja nie wiem, czego ty nie wiesz, a czego się domyślasz. Ja wiem, że ty nie wiesz, ale chcesz wiedzieć i myślisz, że ja nie wiem" haha Rozbrajajace

zxcv501

Mieli ślub, byłą intryga, rozwiedli się...
Pomnóż przez liczbę odcinków.
Z potęguj przez liczbę głównych bohaterów.
Dodaj do tego podwojoną ilość aktorów drugo i trzecioplanowych .

zxcv501

Proszę bardzo tu jest streszczenie (23 lata w 6 minut):

https://www.youtube.com/watch?v=XPt15G41UoY

ocenił(a) serial na 1
PRO8L3M

Film niedostępny

zxcv501

Gunwo

ocenił(a) serial na 5
zxcv501

Zdrady, zmartwychwstania, dzieci, o którym istnieniu rodzice nie wiedzieli i kłótnie. Tak bardzo w skrócie :)

użytkownik usunięty
zxcv501

Wbrew pozorom streszczenie jest bardzo krótkie. Ciągłe śluby,rozwody,zdrady,zmartwychwstania oraz niewiedzenie kto jest ojcem dziecka. Streściłam ci całe 31 lat:P.

zxcv501

najpierw wszyscy z nikim. Potem on ją ale ona nie jego. Wtedy dopiero tamten zauważył że jeszcze może córkę tamtej i w międzyczasie to nawet może i z matką tamtej. Jak to się wydało to wtedy ojciec tamtej był z matką i córką tego co potem jego matka była z ojcem tamtego i synem syna tamtego. Przez te wszystkie lata do melanżu dołączyły wnuki i partnerzy wnuków. Generalnie to chyba tylko Stephanie nie zaliczyła (nie pamiętam jej imienia) ale to była ta jedna z pierwszych najbardziej naciągniętych.

ocenił(a) serial na 1
zxcv501

To musiałbyś się zwrócić do prof. dr nadzw. hab. Stanley'a Keybrook'a, który od 40 lat zajmuje się badaniem fenomenu MnS na Uniwersytecie Kawasaki w Springfall w stanie Michigan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones