Moje życie z Walterami
powrót do forum 1 sezonu

Serial przyjemny natomiast zachowanie naszej głównej bohaterki pod koniec godne pożałowania namieszała im w głowach i uciekła.

Hiper_3

Wiedziała jak trudne relacje panują między braćmi. Miała już świadomość co Cole i Alex do niej czują. Do momentu, kiedy zobaczyła imbryk oszukiwała się, że z Colem nic ją nie łączy, a kiedy bariera puściła już było za późno. Gdyby została nie mogłaby być z Alexem, ale też nie mogłaby związać się Colem, bo to bardzo zraniłoby Alexa. Czuła w tamtym momencie, że nie ma wyboru. Uciekła. W rozmowie z Colem wprost powiedziała, że boi się wyzwań, jej życie było poukładane i zaplanowane, jak legło w gruzach, nie mogła odnaleźć siebie, była tak emocjonalnie rozchwiana, ze skrzywdziła obu braci i skomplikowała jeszcze bardziej relacje rodziny, która jej pomogła i którą pokochała. Wolała wyjechać niż komplikować to jeszcze bardziej.

filmozer

W sumie czego oczekiwać od dziewczyny która ma 15 lat. Ma prawo do nieprzemyślanych decyzji. Natomiast ja nie rozumiem zachwytu jej osobą w serialu były o wiele ciekawsze i lepsze postacie kobiecie jak na przykład najlepsza przyjaciółka Alexa a z Jackie zrobili taki obiekt pożądania.

Hiper_3

Kylie też nie była bez winy, od początku zazdrosna o Jackie, a w finałowym odcinku chciała wykorzystać sytuację całując Alexa. Kylie od lat podkochiwała się w Alexie. Nie jest zatem to wina Jackie, że z nim nie była. Pierwszą dziewczyną Alexa była Paige.
Bohaterowie to młode dzieciaki,z burzą hormonów, większymi lub mniejszymi problemami i traumami. Mają prawo do błędów, stąd po drodze krzywdzą innych. Jackie po stracie rodziny potrzebowała bliskości i czułości, chociaż sama nie zdawała sobie z tego sprawy, a jak ją dostała, pogubiła się w tym co czuje i czego chce. Nie chciała jednak nikogo skrzywdzić i na swój pokrętny sposób starała się nie zaogniać sytuacji konfliktowych.

ocenił(a) serial na 6
filmozer

Zachowała się okropnie :/

ocenił(a) serial na 9
Hiper_3

Alex ją olał, po raz kolejny pokazał, że nie dojrzał do związku. Wyznanie miłości po pijaku… Cole nie raz udowodnił, że zalezy mu na Jackie. Ja tam im kibicuję :)

ocenił(a) serial na 6
carolinaszymanska

Alexa nie potrafiłam polubić przez cały sezon.

ocenił(a) serial na 9
Tiina

No jest jakiś nieszczery w tym wszystkim… z początku wydawał się ok, ale coś mi w nim nie pasuje…

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones