Moje życie z Walterami
powrót do forum 1 sezonu

Zawód to mało

ocenił(a) serial na 3

Zaczęłam oglądać bo podobno przypomina „Tego lata stałam się piękna”, ale porównanie tych dwóch seriali to jakieś nieporozumienie. Główne postacie słabe, jedyną w miarę ok był Cole. Zero chemii, a emocje między bohaterami na poziomie podstawówki. Dziewczyna odkrywa, że chłopak ją „kocha” bo skleja jej dzbanek ? Błagam, litości. Z czegoś takiego można się tylko śmiać, niestety już praktycznie nie robi się naprawdę romantycznych produkcji…

ocenił(a) serial na 6
majaluba

Spróbuj z koreańskimi albo chińskimi dramami, Azjaci to mistrzowie bardzo romantycznego, przepełnionego emocjami kina ;)

ocenił(a) serial na 3
Sol89

Wiesz co, próbowałam ale jakoś mi nie przypadły do gustu. Czasem wracam do starszych produkcji żeby zobaczyć coś romantycznego.

majaluba

Ale w sumie jakich uczuć chcesz wymagać od 15- latków?

ocenił(a) serial na 3
Vikikkii

No wiem wiem, ale myślałam, że będzie podobne do np. Tego lata stałam się piękna a tu taka klapa

majaluba

Ja też lubię klimaty młodzieńczej miłości, ale ten serial dla mnie to jakaś porażka. Nie wiem czy widziałaś film 'Moja wina'? To było coś. Sama chemia, gorąco polecam :-)

ocenił(a) serial na 3
Lenkaaa_93

Muszę zobaczyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones