PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681501}

Monstar

Mon-seu-ta
6,9 332
oceny
6,9 10 1 332
Mon seu ta
powrót do forum serialu Mon-seu-ta

Niemalże całą dramę obejrzałam z zapartym tchem. Naprawdę na poziomie. Aż przyszedł ostatni
odcinek... Jestem strasznie rozczarowana finalnym odcinkiem. Reżyser chciał wepchnąć zbyt dużo
do jednego odcinka i rozwiązał wątki zbyt pobieżnie moim zdaniem. Ale poza tym bardzo polecam
:D Przyjemna lekka drama z bardzo dużą ilością naprawdę dobrych coverów :D

ocenił(a) serial na 7
iwaona

Miałam podobne odczucia. W zasadzie wszystko wyjaśniło się w ostatnim odcinku. Jednak 12 odcinków to niewiele więc potrafię to nawet zrozumieć. Jednak myślę, że drama spokojnie mogłaby mieć trochę więcej czasu antenowego. Mimo to jestem nią usatysfakcjonowana. Covery tak jak piszesz były naprawdę dobre. Jednie Kim NaNie życzyłam nieco innego zakończenia :P

ocenił(a) serial na 8
adrastea_87

Stanowczo miałam nadzieję na nieco inne zakończenie dla Kim NaNy. Może w drugim sezonie? ;) (Będzie jakiś drugi sezon?)

iwaona

Mogę wiedzieć gdzie oglądałaś tę dramę??

ocenił(a) serial na 8
AniAnakin

Drama ta jest udostępniona na d-addicts.com . Oczywiście napisy angielskie są łatwe do znalezienia, a napisami polskimi zajęła się grupa BAKA Fansubs.

iwaona

Dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones