Morderczynie
powrót do forum 1 sezonu

z zaskoczenia 8/10

ocenił(a) serial na 8

I bum i niespodzianka. W odroznieniu do zapowiadanej jako cos och i ach a wyszlo buuuu spodzianki Absolutni Debiutanci tu strzal w 10.
Gra aktorka od glownej roli az po drugoplanowe 9-10. Swierze , nieoklepane buzie a na okrase Schuchardt i Kuna. Moglbym kazdemu i kazdej wystawic laurke.
Zdjecia 9-10 a za nieznane ujecia Warszawy 10.
Muzyka niezaplatajaca sie w niekonczace petle tak jak w kazdym juz wlasciwie serialu a dodatkowo audio nienachalnosc 8-9.
Temat 10. Tym ktorzy mieli doswiadczenie z jakas przemoca w domu nie trzeba tlumaczyc a reszta tez sie bedzie emocjonowac.
I zakonczone. Niby zostawiaja mala furtke jak by co na zas ale sprawa jest pozamiatana.
Zlapalem sie na tym, ze czym dalej w las tym bardziej ogladalem z obawa "co tez skonoca za chwile?". Nie sknocili.

ocenił(a) serial na 7
seamek

Zabiła go żeby nie mógł się bronić a pewnie jeszcze sporo wiedział. Przedstawiona wersja pasowała też szefowi policji bo on też miał swoje za uszami. Sprawa definitywnie zamknięta a sprawca nie żyje.

Mam tylko pytanie kto był tym pomocnikiem i zrobił robotę z cementem ?

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

Siostra.

ocenił(a) serial na 7
Marcin5800

"Mam tylko pytanie kto był tym pomocnikiem i zrobił robotę z cementem ?" - serio?

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

Oglądałeś do końca? Siostra zabiła ojca, tak samo go zamurowała

ocenił(a) serial na 8
bredny

A jak ma się to do tego co widział jasnowidz? Miał go zabić rosły mężczyzna. Idealnie pasuje mi tu szef policji.

PotulnaDiablica

Jasnowidz widział też wodę i to, że ojciec żyje, więc nie przywiązywałabym się do tych wizji ;)

ocenił(a) serial na 3
milka_8

Woda się akurat sprawdziła, bo to po ulewie odkryto mogiłę.

ocenił(a) serial na 9
PotulnaDiablica

To się ma do tego jak to co widzi każdy jebnięty ciemnowidz w stylu Jackowskiego czy jak mu tam.

ocenił(a) serial na 7
bredny

a ja z uwagi na potencjalny 2 sezon mam wrażenie, że to matka była wmieszana razem z siostrą w ten handel ludźmi. Widać w serialu, że umie się obronić, po akcji ze strażniczką, więc mogło być coś na rzeczy. Też ujęcia na twarz tej młodej, Jagody w scenie, w której strażniczka prowadziła matkę i później, mogą świadczyć, że ona ją znała. Zeszyt mógł faktycznie być do łamania szyfru, a tatuś jak się dowiedział to siostra i mama go sprzątnęły? nie czytałam książki Bondy, ale teraz muszę przeczytać, żeby sprawdzić czy może jednak jest coś w tych moich przypuszczeniach

Marcin5800

Córka Ewa, która miała firmę budowlaną.

Marcin5800

Sam się zabetonował

seamek

Pytanie po co było ostanie ujęcie z jedzącą kanapkę z wątrobianką panią Prokurator?

ocenił(a) serial na 8
Shinoku

Jak napisalem w moim poscie, mala furtka do ewentualnej kontynuacji.

ocenił(a) serial na 3
Shinoku

Jak to po co? W końcu przecież 3 trupy były - po jednym na konto każdej z nich, a żadna nie siedzi.

pfalcon

Przecież zamkneli śledztwo i wszystko przybili komu innemu. A po drugie prokurator nie jeździ i nie obserwuje podejrzanych tylko ludzie z W11.

ocenił(a) serial na 8
Shinoku

Dla mnie to sugerowanie sezonu drugiego.

Shinoku

Była scena kiedy wspólnik ojca dzwoni że musi zniknąć na jakiś czas i jest kolejna ze stówki w aucie pod mostem podjeżdża drugie auto otwiera się szyba daje mu ktoś kopertę i odjeżdża i to była prawdopodobnie ona bo auto to samo. Czyli była umoczona w temacie

ocenił(a) serial na 8
katarzyna_809

Racja,że też tego nie zauważyłem,to wyjaśnia sens ostatniego ujęcia i ewentualnej sugestii co do kontynuacji serialu,moim zdaniem zbędnej.

Shinoku

To nie była prokurator ale policyjna psycholog

ocenił(a) serial na 7
walkirium

To była prokurator grana przez M. Popławską

aga_szulinska

w którym miejscu serialu jest informacja ze to prokurator ? Z kontekstu wywnioskowałem ze to psycholog gdy główna bohaterka idzie do niej po poradę co do rysu osobowosciowego morderczyni Jagody. To było na komendzie policji a prokuratorzy mają osobne urzędy

ocenił(a) serial na 7
walkirium

Prokurator to jedna osoba (gra ją Popławska), jest obecna podczas wizji lokalnej w domu Karoliny,a psycholog to ta,do której przychodzi Karolina porozmawiać o Jagodzie. I w ostatniej scenie, kiedy matka (Kuna) wychodzi z aresztu i wita się z córkami, to obserwuje je z samochodu właśnie prokuratorka.

walkirium

ja pierdziele, ludzie, przestańcie przeglądać neta jak oglądacie seriale/filmy, bo potem zadajecie pytanie świadczące tylko o tym, że nie oglądaliście uważnie...

ocenił(a) serial na 8
seamek

W ciągu 2-3 tygodni,obejrzałem,włącznie z tym 3 polskie seriale,Erynie i Informacja zwrotna, wszystkie b.dobre.Śmiem twierdzić że pod wieloma względami,polskie seriale są lepsze od zagranicznych...w końcu.

seamek

Polecam ksiazke Bondy Morderczynie - swietna

ocenił(a) serial na 6
seamek

zabił lokaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones