PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118763}

Morderstwa w Midsomer

Midsomer Murders
7,7 3 666
ocen
7,7 10 1 3666
Morderstwa w Midsomer
powrót do forum serialu Morderstwa w Midsomer

17 seria ?

ocenił(a) serial na 10

Czy Ktoś wie może czy będą dalsze odcinki po 16 serii ?:D Uwielbiam ten serial i uważam nawet że nowy Barnaby jest lepszy niż poprzedni choć też świetnie grał.

asclifford7

Też mnie to ciekawi, chociaż na razie obejrzałam tylko dwa odcinki sezonu 16. Widziałe(a)ś może cały sezon 16?

ocenił(a) serial na 10
bemol33

Jeszcze nie ale mam już 3 odcinek z tej serii i dzisiaj będę oglądać. Jeśli chcesz też zobaczyć polecam magazynującego chom temerian63 (hasło nazwa chom). Ale dla mnie te nowe odcinki są tak fajne że chciałabym żeby je kontynuowali ;-) Poza tym zostają jeszcze 2 odcinki i 16 seria się kończy :/

asclifford7

... bo i odcinki są świetne:) A jak się Tobie podoba nowy asystent Barnaby'ego?

ocenił(a) serial na 10
bemol33

Byłam sceptycznie nastawiona do Niego bo do Bena przyzwyczaiłam się i rozbrajał mnie swoją nieporadnością ;-) ale ten też zaczyna mi się podobać, choć myślę że to głównie przez relację jaką tworzy z Nim Barnaby. Myślę że gdybym oglądała Go tak samo długo jak Bena to przekonałabym się do Niego ;-) a Tobie ?

asclifford7

Mnie się podoba sierżant Charlie. Jest pewny siebie, bardzo logiczny i samodzielny.

ocenił(a) serial na 10
bemol33

W sumie masz racje. Obejrzałam ostatni odcinek i doszłam do takich samych wniosków.

asclifford7

Taki dobrze wyszkolony, myślący gliniarz. Podobnie jak Ty, dzisiaj obejrzałam trzeci odcinek i to trochę za mało żeby poznać go bliżej:)

ocenił(a) serial na 10
bemol33

Dlatego powinni zrobić 17 serię wtedy miałybyśmy okazję :D Wszyscy byliby zadowoleni :D

asclifford7

Jestem "za":)

ocenił(a) serial na 10
bemol33

Na angielskiej wikipedii piszą że serię 17 mają kręcić od kwietnia mam nadzieję że to sprawdzona informacja :D

asclifford7

Świetnie, dzięki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones