PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118763}

Morderstwa w Midsomer

Midsomer Murders
7,7 3 666
ocen
7,7 10 1 3666
Morderstwa w Midsomer
powrót do forum serialu Morderstwa w Midsomer

Sierżant Troy

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji dlaczego Daniel Casey odszedł z serialu w roku 2003 ? Czy tak było w książce czy może po prostu zrezygnował z roli i scenarzyści wymyślili mu awans i przeniesienie ? Z góry dziękuję

ocenił(a) serial na 10
adamdolowy

Dokładnie nie wiem, ale na pewno nie ma to związku z książkami, których jest 7, a w pierwszej Troy ma żonę, a w następnych jeszcze córkę. Odcinków serialu do momentu odejścia Troya było znacznie więcej ( pierwsze opierały się na książkach). Gdzieś czytałem, że Troy książkowy jest zupełnie inny od serialowego. Na niekorzyść tego książkowego. Najprawdopodobniej zrezygnował z roli i wymyślono mu awans. Albo w końcu musieli mu ten awans dać i Troy wyleciał.

ocenił(a) serial na 10
kylol

Dzięki za niusa. Nie wiesz czasem czy Troy pokaże się jeszcze w którymś odcinku np. jako gość ? Z góry dziękuję . Pozdrawiam .

adamdolowy

Daniel odszedł z serialu, ponieważ nie chciał grać do końca życia sierżanta Troy'a. Pewnie chciał spróbować czegoś nowego. Też się trochę rozczarowałam, jak przestał grać, on i inspektor Barnaby zawsze byli nierozłącznym duetem.

adamdolowy

Pojawi sie w jednym odcinku najnowszej serii - tej co dopiero leci w angli, tytul odc: "Blood Wedding" w ktorym powroci jako gosc weselny :) mam nadzieje ze Hallmark pusci ta serie na jesien

ocenił(a) serial na 9
nikka_101

pojawiła sie ta nowa seria? ja oglądam hallmark tylko ze względu na morderstwa;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones