PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości


Kto naprawde zabił Hernán?

aga221997

Federica, ta która leciała na Hernana w Acapulco

virriel

nie Federica tylko Mercedes zabiła Hernana

ocenił(a) serial na 1
aga221997

Scenarzysci oczywiscie

zegan333

odezwał się!!
prostuj banany na drzewie:P:P

ocenił(a) serial na 10
sydziuchna

No, no już teraz to pomieszaliście i w końcu nie wiem kto go zabił czy pielęgniarka czy ta Federica, a może Guillermo?? Tak myślę jakby go zabiła Marcedes to z jakiego powodu i jak???

Daniela_Lujan_87

Własnie , jak mogła go zabic Mecie jak się ledwo znali...;/ poza tym nie sprawia wrażenia jakby go zabiła;/;/ odwiedza Victora w wiezieniu i nie ma skrupułów że siedzi za niewinnosc a tak go ponoc kocha ;/ dziwne ;/

skowa

Mercedes zabiła Hernana ;) Bo przyszła do niego, by Estrelle zdobył, on chciał ją zgwałcić, a ta go zabiła.

tommy003

no już teraz to pomieszaliście więc nic dalej niewiem;( więc kto naprawde zabił tego Hermana?
w którym odcinku wszystko wyjdzie najaw?

ocenił(a) serial na 10
aga221997

Właśnie niech ktoś napisze kiedy to się wszystko wyjaśni? Ja podejrzewam też guillerma, bo tak się dzwinie zachowuję??

Daniela_Lujan_87

Mówię, że Mercedes... Jestem tego pewien, bo wiem to od dziewczyny, która to oglądała w oryginalnej wersji...

Daniela_Lujan_87

Wyjasnie sie za około 40 odcinków, gdy sie serial skończy.

aga221997

Będzie się to ciągło prawie do końca telenoweli

ocenił(a) serial na 10
tommy003

no nie to lipa...

Daniela_Lujan_87

A ona się przyzna w końcu? Siostra mnie o to męczy bo nie ma neta, a ogląda i chce wiedzieć ;)

Finding_Neverland

Nie wiem czy się przyzna. Narazie podejrzewają Guillerma (szczególnie Casilda), on sam myśli, że go zabił, a zapewne dostał tylko pare razy po pysku, a potem jeszcze przyszła Mercedes, która go dobiła na śmierć ^^

skowa

Zabiła go dlatego bo hernan się do niej dobierał tej nocy .

ocenił(a) serial na 8
aga221997

Ja mówię że na 100% to Tilico z dziadkiem zabili Hermana a matka V.M była z nimi w zmowie:D:P

jazdowicz2666

o dobra kmina ;D komedia to jest bez kitu.Odpowiedzią najbliżej prawdy jest odpowiedz sadora1991 zabili go scenarzyści ;D i tego się trzymajmy ;d

ocenił(a) serial na 10
aga221997

Mi się też wydaje że mercedes ,bo reżyser to specjalnie zrobił żeby ona Hermana zabiła i bedzie siedziec za to.a wtedy nei będzie lazić na victorem manuelem i estreja i victor beda razem xD.Ale jakoś normlanie się zachowuje a to daltego zeby ludzie sie nei domyslali a rezyser tak specjalnie zrobil i koneic kropka.taki jest porpstu scenariusz filmu :)

ocenił(a) serial na 10
bendzi100

Mam prośbę do osób które już oglądały tą telenowel!!! Jak to w końcu będzie z VM i kiedy się skończy ten cały proces???

ocenił(a) serial na 10
Daniela_Lujan_87

Myślę, że nikt by ci nie chciał teraz mówić jak to będzie, bo po co wtedy cała telenowele oglądać ?jak wszystko się wie ,wszystko w swoim czasie moja droga!

bendzi100

dobry jesteś:P
może nakręcić jakąś telę??? :D:D:D:D

ocenił(a) serial na 10
aga221997

na 100 % Hernana zabił leon parra ;)

juliazarzycka89

juliazarzycka89 strzelać na 100% to jak trafić 6 w totka.
Mówię, że Mercedes, bo to wiem. Bo to chyba oczywiste, że ta telenowela jest dostępna do ostatniego odcinka w wersji hiszpańskiej ;)
Jak nie wierzycie, to zobaczycie, o ile dotrwacie do końca, bo te sądy wszystkich nudzą :D
Ale będzie się jeszcze troche dziac. 136 ogladajcie ;d

tommy003

tak , Mercedes zbiła, a powód zabicia był w dzisiejszym odcinku - to co mówiła Luz do Mercedes i o Mercedes

olinka8only

a co bedzie w 136 odcinku

magazynier_48

Estrella po wypadku na ślubie Oriany i Santosa trafia do szpitala. Skarży się na brak czucia w nogach. Lekarz stwierdza uszkodzenie kręgosłupa. Victor Manuel , który dowiedział się o wypadku dzwoni do Casildy. Esperanza wciąż poszukuje Marii Del Mar. Zjawia się w domu Coral , ta wypiera się znajomości z Parrą. Simona próbuje oczernić Coral w oczach Leona , by osłabić swoją rywalkę.

aga221997

Mercedes go zabiła na pewno zresztą niedługo się przyzna;p

Pauliskax33

A jaki powod miała Mecie żeby zabic Hernana ??? nie rozumiem tego :/

skowa

Pisałam już wcześniej . No taki bo chciał ją zgwałcić;/.

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

To proste żeby wyjść za Victora Manuela i żeby odwrócił on się od Estrellii wtedy poślubić Victora Manuela.

Zbuntowany_RBD

No napewno sobie to tak obmyślała ;<.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones