PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Ale ten Leon

ocenił(a) serial na 8

łysolek okazał się typową dupą myślałem ze z niego taki typowy twardziel bez skrupułów a tym czasem okazał się ciapą jak popłakał się w tej klatce z lwem i prosił VM o pomoc zwykła pipa z niego i stwierdzam z już Coral ma większe jaja od niego i twarda z niej laska:D

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Hej ! Nie pisz tak o moim przystojniaku każdy kiedyś wymięka .... a Leonsito już nie żyje :(

ocenił(a) serial na 8
Mayte

Nom hej koleżanko;)ja też żałuje że Leoś nie żyje bo on i Coral najwięcej akcji wnosili do serialu bo inni smuty walą że szok:D ale Leon mógł już być twardzielem do końca bo zawsze myślałem że jak będzie ginął to jak prawdziwy twardziel a tu tak zawiódł na całej linii....:P nawet mu nie pasowało to zachowanie i jak leżał w tym szpitalu i błagał wszystkich o wybaczenie eh....;-)

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

No przyznaj po co być takim twardzielem ? Był okropnym człowiekiem i dobrze że wszystkich przeprosił.

ocenił(a) serial na 8
Mayte

Ja nie mówię że zle zrobił przepraszając wszystkich tylko że to po prostu nie w jego stylu i jakoś to dziwnie wyglądało;-)

jazdowicz2666

Za to Coral na pewno nikogo nie przeprosi za swoje intrygi, kłamstwa itp....

ocenił(a) serial na 8
Strawberry_77

Nom ta ślicznotka na pewno nie będzie wolała dać nura do morza:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones