PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Co po Mar de amor?

ocenił(a) serial na 10

Moglibyście mi powiedziec jaka telenowela będzię po Morzu miłości? Wiem że jescze się ta nie zaczeła ale bardzo mnie ciekawi co potem wejdzie na antenę tv 4.

Mayte

A skąd niby mamy to wiedzieć? Wątpię, aby TV4 wiedział co wykupi. Najprawdopodobniejszym wyborem może być telenowela Teresa, ale to tylko przypuszczenia.

Leilah

jeszcze nie mam mar de amor

Mayte

Rozwaliłaś mnie tym pytaniem... Poniżej jakiegokolwiek rozumowania... Bez komentarza/.

ocenił(a) serial na 10
zacatillo

Słuchaj!Nie nie musisz tak reagowac.Pomyślałam że już są jakieś plany a jeśli nie wiesz to nie odpowiadaj

Mayte

Może trochę kulturalniej, co?
Twoje pytanie zostało tylko przeze mnie skomentowane w odpowiedni sposób, do Ciebie nic nie mam, a Ty mnie obrażasz takim tonem odpowiedzi na mój post.

ocenił(a) serial na 10
zacatillo

Jeśli Cię obraziłam to przepraszam ale w tym nic tak naprawdę nie było obrażającego napisałam tylko że skoro nie wiesz to nie odpowiadaj.A mnie też obraził twój ton odpowiedzi na mój post.

Mayte

Tyle że mój post dotyczył Twojego pytania, a Twój dotyczył mojej osoby a to jest różnica.
Mój ton był spokojny, widzisz w nim jakiś wykrzyknik?

ocenił(a) serial na 10
zacatillo

Nie.Dobra nie kłucmy się już ok?

Mayte

Ja się nie kłÓcę, bronię swego zdania i stawiam argumenty.
Poza tym mogę Ci powiedzieć, odpowiadając na pytanie, że przypuszczam iż będzie El Triunfo del amor z Maite Perroni,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
misiujogo

Nie będę zniżać się do twojego arcyniskiego poziomu, piętnastolatku. Zgłaszam nadużycie.
Wracaj do szkoły, może nauczą cię czytać ze zrozumieniem, bo nie najlepiej z tym u ciebie. ;/

Mayte

teraz to pytanie jest zasadne, bo już leci w tv ;)
Podejrzewam, że będzie El Triunfo del Amor z Maite Perroni i Williamem Levy'm. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones