PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Jak wam podoba się Federicka? Bo wg mnie to taka troche niedorobiona w tych swoich dziwacznych, nieforemnych i brzydkich ubraniach, no i z twarzy też nic ciekawego, a jak już stoi przy Coral... zero porównania

ocenił(a) serial na 10
olinka8only

Federica jest cudnaaa i boskaaaaaa !!!!! Co ty piszesz ? Ona nie jest brzydka :/

Mayte

ja uważam że kiecki ma fajne. Może figura taka sobie ale na pewno nie jest brzydka

virriel

Mnie się ona nie podoba, sukienki wg mnie ma tragiczne (zwłaszcza w kilku ostatnich odcinkach), wyglądają jak namioty, A z twarzy jest nawet spoko

0lilu0

mi sie wydaje ze nosi takie kiecki specjalnie bo ta aktorka jest chyba w ciazy...

smila

Ciąża zmienia postać rzeczy :) A buzie ma nawet ładną.

ocenił(a) serial na 7
Strawberry_77

Jeżeli jest w ciąży to nie mam zastrzeżeń. Ale te ubrania co nosi są koszmarne , ona wygląda w nic koszmarnie

malenstwo_9

zgadzam się z tobą;)

ocenił(a) serial na 10
smila

Ja tam wątpię żeby była w ciąży.

ocenił(a) serial na 10
Mayte

Z wyglądu to ona taki waleń klasyczny.

ocenił(a) serial na 5
pakocudowna

<hahaha>dzięki za ten komentarz, bo mi się humor polepszył:D:D.tak poza tym to w 100% się zgadzam!

olinka8only

Mi też się nie podoba jak ją ubierają w tym filmie ....normalnie wygląda jak jakaś stara babcia nie obrażając babć oczywiście no ale przecież ona nie jest taka stara żeby ubierać takie ciuchy...

ocenił(a) serial na 8
ania8718

Tak tu nie którzy piszą że Federcia jest brzydka a jak by się przy nim rozebrała rozkraczyła nogi to by ta osoba nie potrafiła z niej zejść bo tak by pewnie zajechała:D:P dla mnie jest laska bardzo sexi ale oczywiście Coral nr1!!!:D

jazdowicz2666

Są gusta i guściki ; p
Mi ona się nie podoba jej figura i buzia oczywiście jak by zmieniła nowy fryz to by mogło być ale wygląda gdzieś w tych sukienkach jak babcia . :(

Pauliskax33

nom wczoraj zalozyla bardziej obcisla kiecke ale i tak to jeszcze nie jest to...ale zwrociliscie uwage na jej brzuch jak sie odznacza . nie wiem moze ma taka figure...

smila

no właśnie, i tu się okazało, że nie jest w ciąży. Poprostu ma nie za ciekawą figurę i stąd takie nieforemne sukienki, ale okropnie wyglądała w tej sukience, do tego jeszcze tak sukienka sama w sobie paskudna.

olinka8only

Masz racje, ona wyglada jak klocek, nie ma zachowanych proporcji, ramiona, biust, talia, biodra wszystko w 1 linii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones