PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Ciekawa bardzo jestem jak się skończy Mar de amor . Co się stanie z poszczególnymi bohaterami.Jak ktoś już wie to z jakiś zródeł to proszę mi napisac.Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Mayte

hm... nie mam pojęcia, ale również jestem okropnie ciekawa :).
Stawiam, ze Koral trafi do wariatkowie, a Victor i Estrella będą razem :)

fisti

Victor i Estrella będą razem, Coral ginie w morzu

olinka8only

Leon jest atakowany przez lwa. Przeprasza wszystkich. Umiera. Odchodzi z Jorge.
Coral ginie w morzu.
Elenita wiąże się z Marciem Tulio (Adwokatem , który będzie bronił Victora Manuela. Obecnie go jeszcze nie ma )
Oriana i Santos żyją razem długo i szczęśliwie. ;))
Morderczyni Hernana przyznaje się , że go zabiła.
Roselia będzie z tym przyjacielem Victora Manuela. Nie pamiętam jego imienia.
Caramita będzie w ciąży z Salvadorem.
Estrella i Victor Manuel biorą ślub na wyspie.

makusiaa

a do kiedy ten serial bedzie

ocenił(a) serial na 8
makusiaa

Hernan zginie ? o matko , szkoda go troche . Był taki przystojny i wgl w porządku całkiem facet . Polubiłam go . Mogli trochę szczęśliwsze zakończenie dla niego wymyślić ;)

pancakee

No ja też go lubiłam , ale czasem mnie trochę irytował. ;) Zginie już niedługo , bo chyba w 117 odcinku. Ale zobaczymy go jeszcze bo jako duch chyba będzie prześladował Coral ;DD .

pancakee

to poczekajcie trochę i ciekawe czy go będziecie lubili jak do tej pory; jak dla mnie to on jest odpychający i na siłę chce byc z kimś kto go tak naprawdę nie chce.

ocenił(a) serial na 6
olinka8only

Estrella Marina Briceño i Víctor Manuel Galíndez wezmą ślub.
León Parra Ibáñez umrze.

AngiBells

w ktorym odcinku leon umrze

magazynier_48

Do Olinka8only , wiem , że on nie pomoże Estrelli , gdy Leon ją porwie i w ogóle będzie się pchał na siłę , ale i tak darzę go sympatią , nie wiem , może to dlatego , że gra go Marcelo , a ja bardzo lubię tego aktora ;DD .
A co do Leona , to chyba w 153 , ale nie jestem pewna. Ale szukaj coś koło tego ;) Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 8
makusiaa

wgl słyszałam że ten Marcelo to oprócz bycia aktorem jest też nauczycielem matmy i fizy ? wiecie coś na ten temat ? xd

pancakee

Ooo , a tego to nie wiedziałam xd . A może pamiętasz skąd miałaś taką informację ? ;D .

ocenił(a) serial na 8
makusiaa

od koleżanki xd gdzieś podobno przeczytała w necie xd dlatego się pytam czy ktoś moze to potwierdzić bo aż jestem ciekawa czy to prawda xd

pancakee

a kto zabije hernana

magazynier_48

Do pancakee , też jestem tego ciekawa. Ale w necie jakoś nie mogę tego znaleźć xdd
Do magazynier_48 , Hernana zabije Mercedes , nowa pielęgniarka Victora Manuela ;)

ocenił(a) serial na 8
makusiaa

Ta Mercedes ? a to suczysko jedne xd a wydawała się taka miła xd

pancakee

No dokładnie xd . haa , ale to się wyda ( o ile dobrze pamiętam ;D ) w ostatnich odcinkach. xd

ocenił(a) serial na 8
makusiaa

a wgl to z jakiego powodu ona go zabije ? xd

Mayte

możecie sobie obejrzeć odcinki na youtube ale nie popolsku tam lecą...ja wszystkich nie oglądałam ale wiem że
coral będzie miała coś z nogą i ręką w playa Escondida będą też ta niby kuzynka Hernana i ta babka stara z tej firmy co nie lubiła Estreli

ocenił(a) serial na 10
Mayte

Widzę że jesteście wszyscy dobrze poinformowani A co do końca Telenoweli skończy się jakoś w lipcu z tego co wiem wiec jeszcze dużo ogladania będzie heheh nie lubie jak się telenowela kończy będzie trudno ale Jade do Meksyku chyba w wakacje wiec może kogoś z aktorów tam spotkam.:)

bendzi100

i przerwa bedzie po morze miłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones