PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości
Hans_Kloss

I zacznię się triunfo del amor;d
Mam nadzieje że nie będziecie narzekać bo niektórzy więcej niż połowa uważa że to gniot więc nie cieszcie się że koniec morza miłości;)no szkoda ale nic nie trwa wiecznie :(

Pauliskax33

Z meksykańskimi serialami jak z polskimi, gdzie sie nie spojrzy to Karolak, Żmijewski, Szyc, Korzuchowska, Kuna itd, itp

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

No szkoda że nie było 200 odcinków tylko 170 bo jak inne kiedyś telenowele oglądąaem np. Serce z Kamienia albo Gorzka Zemsta to było 200 odcinków takie życie

bendzi100

Coś się kończy, coś się zaczyna :)

bendzi100

morze miłości to nie ma na 170 odcinków tylko 165 jak się nie mylę...

ocenił(a) serial na 10
ania8718

No może jakoś koło 170

bendzi100

164 bo oryginalnych jest 165 ale nie u nas,u nas tylko 164-ostatni ;)

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

To u nas nie emitują wszystkiego co było w Meksyku ?

Mayte

Tak 165 było w Meksyku oryginalnych u nas tego niestety nie było,w meksyku było pokazane jak Mercedes zabiła hernana , jak oriana kłóciła się z cataliną my tego nie widzieliśmy,u nas było więcej wycięte..

Pauliskax33

może gdyby od 3 odcinków nie powtarzali to co było wcześniej to może i by wszystkie odcinki puścili...a swoja drogą dziwne że nie puścili wszystkiego ....a wiecie może co się stało z tą Mercedes? czy poszła do więzienia czy nie?

Pauliskax33

no właśnie, czego nieobejrzeliśmy skoro było 165 odcinków?

Pauliskax33

Tv4, ta sama para -Peroni i Levy, grają o gdz. 17 w ,,Nie igraj z aniołem'' i o godz 19 w ,,Triumfie miłości'' :-)

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Jak to szybko zleciało ........:(

ocenił(a) serial na 8
Mayte

szkoda
że juz koniec

ocenił(a) serial na 10
marcin3922

Bez sensu tlyko 165 odcinków szkoda że nie było np 200....

ocenił(a) serial na 10
bendzi100

200 to za dużo !

ocenił(a) serial na 10
Mayte

Właśnie nie tka by było dobrze Polskie odcinki maja po 1000 nawet 2000 odcinków to se pomyśl to co to jest 200 moja droga to jest nic :)

bendzi100

Wiesz, myślę, że gdyby "MDA" miało 200 odcinków, to już by było przeciąganie na siłę i na pewno telcia straciłaby w moich oczach. A polskie seriale są świetnym przykładem na to, że długość nie idzie w parze z jakością...

marcin3922

a możecie powiedzieć jakich momentów nie pokazali?

ania8718

np tego jak Mercedes zamordowała hernana,np tego jak oriana biła się z coral nie wszystko obejrzeliśmy.;/

Pauliskax33

Bez sensu, jak już kupują jakąś telcię, to mogliby, a nawet powinni, puścić ją w całości. A najgorsze, że wycieli akurat takie ciekawe momenty... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones