PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

j.w.ciało zamiast w kostnicy leży przez kilka dni na plaży(w tropikalnym klimacie).drewniane baraki na plaży ,narażone na ciągłe burze,sztormy etc,jakby nie można było zbudować tych "domów" w lesie,który jest nieopodal.kobiety z wioski zawsze w idealnych fryzurach,makijażach itd(mieszkają w ww barakach gdzie warunki saniatrne są łagodnie ujmując niezbyt komfortowe,że już nie wspomnę o notorycznym spaniu w pełnym makijażu i budzeniu się w nienagannej fryzurze!wiem,że to tylko telenovela latynoamerykańska a ta rządzi się swoimi prawami i do zbyt ambitnych nie należy,ta jednak produkcja bije wszystkie pozostałe na głowę jeśli chodzi o głupotę i brak realizmu!

bishop_filmaniak

właśnie to tylko telenovela więc nie przesadzaj. Jak się coś nie podoba to nie oglądaj...Polecam debilne polskie tasiemce,które są tak realistyczne. :D :D :D

użytkownik usunięty
nihooya

masz rację jak się komuś nie podoba to morze oglądać POLSKIE ŚMIECI takie jak PIERWSZA MIŁOŚĆ itp:

bishop_filmaniak

A do tego ciągłe retrospekcje i watek tej blondynki i jej dziecka.

ocenił(a) serial na 4
ShaneWalkingDead

ta blondi to taka cukierkowa ze zal na to patrzeć. aktorskiego talentu brak. aż przysłowiowo rzygać się chcę jak ona się pokazuje.

bishop_filmaniak

ja dodam, że jest fatalnie zmontowana, razi to tak w oczy, że się tego nie da oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones