PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Najlepsza z tego wszystkiego jest Simona wczoraj jak Oriana i sierżant ją zobaczyli i ją zawołali a ta zaczęła im machać a później uciekać to tak się na tym uśmiałam......

ania8718

właśnie nie rozumiem czemu ona ją zawalała...powinni ją śledzić !!!a na dobrą sprawę to powinni Koral od początku śledzić to by doprowadziła do Leona....a tak w ogóle to Oriana powinna wskazać miejsce Leona policji to by dawno dziecko odzyskali.... ech te filmy....niby głupie ale chce się je oglądać:)

ocenił(a) serial na 10
karolinamagia678

tutaj masz rację no ale to tylko film...a swoją drogą to kiedy dziecko wróci do rodziców?

ania8718

prawdopodobnie 145 jeżeli się mylę do 146 ale raczej 145 odc.

karolinamagia678

hehehehe:D

ocenił(a) serial na 10
sydziuchna

Masz całkowitą racje ania8718 Simona najlepsza nie ma co po prostu zajebista.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Najlepszy ostatnio był jej tekst o tym że Leon ją uwiódł a ona uległa jak każda nastolatka... :D

pakocudowna

hahaha, tak :-)

Hans_Kloss

bardzo lubie ta simone dzieki niej serial nie jest nudny. jest taka bezwstydna ze az zabawna;)

ocenił(a) serial na 7
ania8718

to było bardzo zabawne :D ale dobrze bo właśnie od tego są te telenowele żeby trochę rozbawić

malenstwo_9

Moja ulubienica! Mało nie padłam na zawał kiedy ostatnio zobaczyłam, że jest czysta :O

ania8718

Dziś Simona, uciekająca przed duchem Jorge, była THE BEST!!! ;))

olinka8only

Zorro Simona :-)

Hans_Kloss

Zorro albo Zorra :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones