PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

kiedy vm wyjdzie z więzienia?

justka140

Victor Manuel wyjdzie z więzienia w odcinku 142 ;)

makusiaa

A dlaczego tak szybko wyjdzie ?????

skowa

hehehe;)
chciałabyś żeby posiedział dłużej :D tela od pewnego czasu jest nudna jak flaki z olejem... a VM siedzi w tym pudle to już straciła w moich oczach:|

sydziuchna

Nie że chciałabym żeby posiedział tylko po prostu jestem ciekawa czemu tak szybko skoro dostał spory wyrok ;/

ocenił(a) serial na 10
skowa

Może że takie jest moje zdanie że parę czy ileś lat później i za dobre sprawowanie wyjdzie tak mi się zdaje.

justka140

Wyjdzie już za 10 odc ;)

Pauliskax33

A dlaczego go wypuszczą ?? jestem bardzlo ciekawa ;)

skowa

mercedes się przyzna że to ona zabiła hernana.;p

Pauliskax33

w takim razie, coral nie powinno być juz, jak vm wyjdzie z więzienia..

justka140

jeszcze będzie ale będzie już pomału świrowała pod wpływem federiki ;)

Pauliskax33

a co sie stanie z federika

Pauliskax33

to co ona bedzie miała wspolnego z federiką ? nie dajcie sie ciagnac za jezyk... opowiedzcie troche wiecej ... ehhhh

skowa

Bo coral ma nieoperacyjnego guza mózgu i coraz częściej ma bóle głowy i pomału będzie świrowała i będzie pod wpływem federiki na jej każde zawołanie co Federika jej powie to catalina zrobi ;p .

justka140

oglądajcie film to się dowiecie...a nie każdy tutaj opowie do końca filmu co się będzie działo to wtedy po cholerę już oglądać film skoro w każdym odcinku będziecie wiedzieć co się stanie.....to według mnie nie ma po co oglądać tego filmu

ania8718

a co cie to obchodzi???? nie chcesz wiedziec to nie czytaj proste ;)))

ania8718

Jeżeli ktos mnie o coś pyta to mu odpowiem ;]

Pauliskax33

dokładnie :))) dzieki Pauliska :))) <3

skowa

Poprostu ja wiem co będzie dalej i skoro ktoś mnie się o coś zapytał to mu z grzecznością odpowiem ; )

justka140

no wiem.. przecież ja do nikogo nic nie mam ....tylko napisałam że skoro będziecie wiedzieć to później oglądanie tego filmu będzie nudne ale pod żadnym kontekście złym tego nie napisałam:D

ania8718

Nom ok ; D hehe.

ania8718

Wyluzuj Anka ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones