PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Według mnie...

ocenił(a) serial na 9

ten serial jest super. Ciekawy, wciągnął mnie. :):) Tylko strasznie nie lubię Mercedes.....;/

Coral_23

on był ciekawy na początku...teraz to już jest trochę naciągany....ale i tak go oglądam...jednak uważam że jest już nudny....

ocenił(a) serial na 10
Coral_23

Mnie też ona strasznie wkurza.Jest nie do zniesienia i ciąglę łazi za VM jak pies i plecie bez przerwy o tym ślubie a on nawet nie powiedział że się z nią ożeni...

Mayte

jemu wogóle ten ślub nie odpowiada a ta łazi za nim jak suk* ;/

Pauliskax33

no ale on sam sobie jest winień mógłby jej powiedzieć że nie chce się z nią ożenić a nie nic nie mówi dlatego ta za nim łazi jak głupia no ale to wkońcu film tylko:D

ania8718

no w sumie masz rację , oglądałaś w czwartek odcinek? to miałaś okazję przyjeżeć się mercedes gadała do oswalda jak katarynka a on już nie wytrzymywałł słowa nie mógł pow ,bo meche mu pieprzyła za uszami ;/;/.

Pauliskax33

no dokładnie ..i bardzo dobrze że wkońcu powiedział jej do słuchu:D

ania8718

Nom ; D .
Denerwuje mnie już ona , wpycha się podlizuje żeby tylko się z nią ożenił i żeby nie zmienił zdanie i nie wrócił do estreli ;/ co za baba . ; <.

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

noooo !!! ona jest beznadziejna !

bejbii

brzydka nie jest ale jej narzucanie jest nie do wytrzymania;<;<

Coral_23

mnie ten serial się znudził:| tak popieprzyli,że szokk!! Nie mam siły już go oglądać, więc tylko czytam wasze wrażenia po obejrzeniu odcinków i dalej utwierdzam się ,że jest nudny:D
ps. to samo miałam Z nie igraj aniołem , oglądnęłam tylko ostatni odcinek :P

sydziuchna

No muszą jakoś to przeciągnąć niestety eh;/.
Ja oglądam bo i tak nie mam nic do roboty ;D .

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

jest okropna nie wiem kto ją w ogóle wpuściła na plan tej telenoweli. To chyba najbrzydsza aktorka jaką widziałam telenowelach. Ma twarz jak laka, a włosy bez komentarza lol

Daniela_Lujan_87

Nom dużo pudru ma bardzo brązowa jest ;/

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Czyli jednym zdaniem: Mercedes nie ma żadnych fanów :P:P:P:P:P:P:P I niech tak będzie xD

Coral_23

Ja na początku nawet lubiłam Mercedes, ale szybko się to zmieniło...

Coral_23

Mnie też wciągnął kiedyś, a teraz to tylko czekam, aż sie skończy, bo sie robi nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny, ciągłe wałkowanie kto zabił przez pół odcinka i myślą, że jak będą komuś mówili, żeby się przyznał to ten ktoś sie przestraszy i przyzna hahaha. Tak jak w dzisiejszym odcinku pytali Frederike .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones