PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

niestety ale już koniec morza miłości:( ale swoją drogą zauważyliście może że już pod koniec filmu w ostatnich odcinkach mało pokazywali VM a według mnie Estreje i VM powinni pokazywać w ostatnich odcinkach częściej a jak już go pokazywali to było widać że sztucznie gra...

ocenił(a) serial na 10
ania8718

Bo mieli mało scenariuszu szkoda że nie było 200 odcinków nie postarali się w innych telenowelach tak jest potem powstanie nowa telenowela i tka w kółko a w sumie może lepiej że się skończyła bo wakacje to by nie było czasu oglądać ale z drugiej strony źle że to już koniec.

ocenił(a) serial na 8
ania8718

gdzieś wyczytałam, że aktor grający VM pod koniec powiedział, że ma dość i odchodzi. I ledwo go wybłagali, żeby w ostatnim odcinku na ślubie się pokazał. A końcowe odcinki musieli tak wykręcić, żeby go nie pokazać. Dlatego Estrella sama na ślub zapraszała ;)

Anevra

też to czytałam, że tak było.

ocenił(a) serial na 10
Anevra

No to takie buty

bendzi100

Ale jaki był powód tego,że mił dość ? mogłabyś podać link do artykułu?
Podobno z gorzką zemstą tez tak było
że nie przyszedł.
Wogule nie rozumiem tego aktora,powinien czerpac przyjemnosc z grania.A nie że ma dośc nagle.Chyba wkońcu podpisał kontrakt,wiec do czegos to zobowiązuje.Jesli on był gotów nie przyjśc,to jaki on ma szacunek dla fanów tej telenoweli. Co niby byśmy mieli wgl. ślub nie zobczyć?Żenada...

ocenił(a) serial na 10
lovewatch

No w gorzkiej zemście też VM tam występował i może to samo było

lovewatch

Też nie lubię Cimarra. A co do artykułu, to był chyba w ,,Świecie seriali", ale już jakiś czas temu. O ile dobrze pamiętam, to największe problemy z Cimarrem miała Ninel Conde, ponoć poszła nawet go do sądu zaskarżać...

Strawberry_77

Tak słyszałam ponieważ Mario Cimarro z otwartej ręki uderzył Ninel i ją ostro wyzywał..
Błagali go by zagrał w ostatnim odcinku dlaczego go nie pokazali w przed osttatnim odcinku?dlaczego na ślubie był niezadowolony nie cieszył się miał w dupie tak to wyglądało,dlatego błagali go by zagrał w ostatnim odcinku.

Pauliskax33

a ktoś może wie jak sie skończyła rozprawa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones