PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Uśmiałam się pod koniec dzisiejszego odcinka.
Chodzi mi konkretnie o wątek zabójstwa Hernana. Wygląda na to że nagle się okazuje że feralnego wieczoru koleś miał sporo gości.
1. VM jak wiemy ale nie tylko bo okazuje się nawiedzili go również:
2. Salvador
3. Federica
4. Łysolek
5. Guillermo
6. Simona
7. no i Mecie
aż dziw bierze że sąsiadka przycięła tylko VM na wizycie u Hernana

virriel

Zgadzam się z Tb haha ;p . Tyle gości w jeden dzień ;).Biedny hernanek aż nie miał ochoty gadać bo aż tytlu gości ;p .Ale zabójca jest tylko jeden ;p ale ta akcja się jeszcze przeciągnie ;p;p

Pauliskax33

ten serial już dawnoo stracił w moich oczach :|

sydziuchna

niestety. Od zabójstwa Hernana akcja jest beznadziejna, najpierw dłuuugi i śmieszny proces a teraz tworzą wątki z tyłka za przeproszeniem ...wyjęte.
Lubiłam ale teraz czekam na rychły koniec tej telki

virriel

Hernan, dusza towarzystwa hahaha.
Kolejna sprawa to odwiedziny u VMG, zadzwonił, a Gustawo się zaraz pojawia haha. Albo odwiedzają go jakby VMG lezał w szpitalu , a nie siedział w pierdlu z wyrokiem na 50 lat.
Jedną co się przyjemnie ogląda to Oriane, kwitnie sexy bitch.

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Dla mnie też jak tu ktoś napisał po wyżej ten serial stracił w moich oczach. A jeśli chodź o ten watek z tymi odwiedzinami to totalna porażka. Mam te same odczucie co oglądałam Nie igraj z aniołem, tak samo serial był świetny do pewnego momentu a potem już leciały odcinki tak jakby na siłę próbowało się go przedłużyć w tym jest tak samo!! Powinien się skończyć już po 100 odcinku, to był dobry moment na zakończenie i by było naprawdę dobrze i wszystko by maiło sens..

Daniela_Lujan_87

Na początku każdego odcinka puszczają fragment poprzedniego, niby w ramach przypomnienia. Nie jest to jednak streszczenie całego odcinka, ale żywcem skopiowy fragment i to też wpływa na wydłużenie serialu :-).

virriel

Dzisiejszy odcinek też zabawny, Salvador sprzedał otrzymane od rodziny jedzenie za 2000 pesos ( w przeliczeniu około 160 $ ) i za tą kwote strażnik wyprowadził go poza więzienie,żeby ten mógł odwiedzić znajomych.

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Z tym to już totalne przegięcie, resztę pozostawiam bez komentarz...

ocenił(a) serial na 10
Daniela_Lujan_87

A ja uważam za naciągane z tym że ten Leon co porwał dziecko swoją córkę i ta Koral co do niego chodzi że ktoś powinien ją śledzić nikt o tym nie pomyślał na wet policja to też jest totalne naciągnięcie co o tym myślicie.

Zbuntowany_RBD

Można bilingi sprawdzić.

Dziś c.d. komedii, VMG idzie do dyrektora więzienia, że chce wyjść na przepustkę i wychodzi. To już się robi nudne, jak słyszę melodie zwiastującą milosne i uniesienia VMG i Estreli to sie smieje, och, ach, ona go wysyla w kosmos i potem żałuje.

Zbuntowany_RBD

Zbuntowany masz rację tym bardziej że Oriana i Elenita wiedzą gdzie on się ukrywa i by mogli powiedzieć policji...

virriel

Kolejny naciągany wątek to wyjście VMG z więzienia. Sprawa o zabójstwo do ponownego rozpatrzenia -ok, ale przeciez zwiększyli im wyrok za próbe ucieczki, więc z tego powodu powinien siedzieć nadal.

Hans_Kloss

Nie trzyma się to wszystko ani kupy ani du.py coraz bardziej
Taka Coral na ten przykład. Nie siedzi w więzieniu bo niby niepoczytalna. wiec posiedziała 5 odcinków w wariatkowie. Potem jej sie polepszyło ale policja juz sobie o niej nie przypomniała więc hula nadal.
A Leona Parrę, groźnego przestępcę, który podobno się ukrywa odwiedzają córki, sierżant Santos, Coral, Estrella i nikt z policji cholera nie wpadł na jego trop.
i co się jeszcze okazało dziś????
że niby Santos był gościem Hernana ...

ocenił(a) serial na 10
virriel

Masz całkowitą racje virriel ale nic dziwnego przecież to jest tylko telenowela wszystko się może zdarzyć co nie.

Zbuntowany_RBD

Nawet to, że Łysolek od razu dostał prace w cyrku, mimo tego, ze jak to mówią, jest najbardziej poszukiwanym przestępcą w Meksyku :-) i planuje wykorzystać lwy do zabicia galindeza i estreli hahaha.

Hans_Kloss

dla mnie dziwne jest to ze znalezli odciski palcow tylko VM a przeciez tyle osob go odwiedzilo. poza tym dziwne jest dla mnie to ze tak raptem go uniewinnili

smila

ale dobrze że go uniewinnili bo jakby mieli go zamknąć to zaś by to bylo naciągane jak cholera i by wiało nudą ; <

smila

a mnie dziwi to, że cię to dziwi, przecież w tym filmie dzieją się cuda niewidy, same absurdy, ale cóż taką wyobraźnię posiada scenarzysta,

olinka8only

Zgadzam się z Tobą olinka8only. Jestem tylko ciekawa, jak będzie wyglądała akcja w tym cyrku z lwem... Na pewno będzie zabawnie:)

Strawberry_77

Łysolek stojąc w klatce po tym jak Coral zasuneła, mógł przeciez od wewnątrz przez kratki odsunać zasuwe i wyjść na zewnątrz.

olinka8only

no ok ale pamiętajmy że to tylko serial . Nic wielkiego!tam musi się coś dziać .. zazwyczaj w życiu to nierealne .
Więc dobrze że zakończyli wątek z więzieniem bo to dopiero by było szmirstwo...

ocenił(a) serial na 7
virriel

to dobrze że wszyscy nie przyszli o jednej godzinie :D no ale w takich telenowelach zawsze są absurdy ;]

malenstwo_9

hahahahaha ;)
w Osaczonej też dzieją się cuda :D no,ale cóż to tylko telenowele :P

ocenił(a) serial na 10
malenstwo_9

w telenowelach zawsze muszą coś wykombinować ;) taki ich urok

Mayte

najbarddziej mnie rozbawilo jak Salvador "przekupił straznika w więzieniu" , dał mu 200 pesos wyszedł, poszedł do Hernana a potem spokojnie wrocił odbywac dalej swoja kare hahahahahahaha fajnie jakby sie tak dało straznika przekupic w polskim wieaieniu :D ;/

ocenił(a) serial na 10
skowa

Nom mnie też to rozbawiło :))

Mayte

mnie rozbawia oriana ; D

Pauliskax33

Mnie też, Oriana jest moją ulubioną postacią w "MDA" :)

Strawberry_77

moją tez ; D . Zawsze da popalic hehe ;p

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

Najfajniejsze było porwanie Santosa :> 3

Mayte

Nom haha ,albo co kazała tym prostytutką pobić coral<lol2>albo żeby ją wypuścili do domu podała się za coral i uciekła hahahahah; DD

Pauliskax33

ten odcinek akurat oglądałam z nudów :P i Oriana super zagrała udającą Coral :D:D ale się śmiałam :D:D
hihihihi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones