PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Zauważyliście to że Estrela wczoraj jak siedziała na murku z VM to miała jedną nogę podkurczoną? skoro nie może chodzić to tym bardziej skurczyć nogi.Zauważyliście jeszcze jakieś wpadki w filmie?

użytkownik usunięty
ania8718

Hehe akurat na to samo właśnie zwróciłam uwagę. Na łodzi siedziała normalnie, nie kombinowała z nogami, a na murku.. no cóż. Może "dokręcali" tę scenę jakoś później i zapomnieli, że Estrella nie chodzi :P. Żadnych innych wpadek nie zauważyłam, bo od jakiegoś czasu oglądam ten serial tak "z doskoku" jak coś robię, bo zwyczajnie zaczął mnie nudzić od czasu procesu VM. Przeginają straszliwie z tym przeciąganiem każdej sytuacji na 20 odcinków;/

Brak scenarzystom pomysłów bo kopiują to co było wcześniej, ta mała też jeździła na wózku i przechodziła rehabilitacje .

ocenił(a) serial na 10
ania8718

Dziś jak dali zbliżenie na planie estreli twarzy to totalny pasztet,krosty na nosie pryszcze dali jej mey kap wlosy przypneli i wielka mi piękność ale przynajmniej bardziej naturalna niż coral

bendzi100

A ja tam nic do niej nie mam,co ty wgl przyrównujesz Coral miała tyle tapety że ja bym nawet na dyskoteke tak się nie pomalowała.Coral nie jest brzydka nie musieli jej taki mocny makijaż robić.Oglądałam dzisiejszy odcinek i tak z bliżej nie przyglądałam się estri dla mnie jest ładna,podobało mi się jak ją czesaali i malowali w stolicy troche falwoane włosy i rózowa kredka fajnie wyglądała ; D

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

No każdy ma inny gust ale Estrela nie jest taka lalka jak Coral

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones