PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119726}

Motomyszy z Marsa

Biker Mice from Mars
7,0 6 854
oceny
7,0 10 1 6854
7,0 2
oceny krytyków
Motomyszy z Marsa
powrót do forum serialu Motomyszy z Marsa

Pewnie część z Was też. Mam Throttle Rieco, Vinniego, Modo, Rimfire'a, Charley i motor Vinniego. Kiedyś miałam nawet całą bazę, ale oddałam ją komuś. Jak ja się tymi zabawkami cieszyłam... Serial tez był świetny. Niby jeden z wielu, ale miał w sobie coś naprawdę interesującego. Mogliby go puścić jeszcze raz...

użytkownik usunięty
732476

Ta serial jest świetny. Wiele lat temu ukoił mój smutek po skończeniu emisji " Teenage Mutant Ninja Turtles". Tera puszczają go wieczorem na Fox Kids ( teraz Jetix).

użytkownik usunięty

Serialik rewelacyjny , do ońca życia będzie dla mnie wspomnieniem dzieciństwa.Główni bohaterowie są moim zdaniem lepsi od Wojowniczych Żółwi Ninja , serial odżyje po tyyylu ltach w 2007r.Czekamy.

ocenił(a) serial na 10

No niestety serial odzyl w 2007 i coz mozna o tym powiedziec ... myszy wygladaja paskudnie. Wszyscy maja anemie, Throttle na okulary wyjete zywcem z Gwiezdnych Wojen , Vinnie jakis smiec na twarzy, Modo wyglada jak kupa kłaków, Stoker jest w polowie łysy , Rimfire wyglada jak ... po zmianie płci. Nie bede wspominac o Harley - obejrzyj zdjecie na http://bmfm.19.forumer.com/viewtopic.php?t=22 miedzynarodowym forum o myszach. Zrozumiesz o co mi chodzi *____*

ocenił(a) serial na 10
732476

Rieco ? a któż to taki ?

Ech chcialabym znowu zobaczyc "One upon time on mars" lub "Stalkers" ale ,jak zwykle ... puszczaja na Jetix a ja nie mam satelity =="

ocenił(a) serial na 10
Kaoriu

Czy ktoś wie jak sie nazywała taka kreskówka 3d jakoś po motomyszach puszczana, gdzie akcja toczyła sie na jakiejs planecie, i wystepowały tam "zmechanizowane" inteligentne zwierzęta. Były 2 drużyny, które walczyły o każdą nową maszynę która spadała na planetę? Były tam rózne zwierzęto-maszyny mi.n gepard

ocenił(a) serial na 10
Willow_2

Chodzi ci o Beast World ? (polskie tlumaczenie "Transformery" o.o) Tam rzeczywiscie byl taki bohater - nazywal sie 'gepardon' czy podobnie. Ogolnie fajna 'bajka'.
A i oni bili sie o jakies 'protoformy' o ile dobrze pamientam :D xD xD

Kaoriu

to bylo Beast Wars, na polski to chyba Kosmiczne Wojny przetlumaczyli , ale tego juz nie jestem pewien

ocenił(a) serial na 10
shen16

Pewnie masz racje, ja pamientam tylko ze angielskie ,a polskie tlumaczenie ni jak do siebie pasowalo.

Kaoriu

Rieco jak ktoś oglądał Motomyszy na niemieckiej RTL2 to niemieckie imię Throttle'a (Riko go nazywają )
W włoskiej wersji też mają zmienione imiona
pamiętam że Throttle to był Turbo a Modo - Pistone czy jakoś tak a Vinniego nie pamiętam
Vinnie w wersji skandynawskiej to Vinski
Pełne imię Vinniego to Vincent Van Wham ;)

Raditz

ok drobna poprawka
Sterzo (Throttle) Turbo (Vinnie) e Pistone (Modo) ahhh błogie czasy Rai Uno i programu Solletico

ocenił(a) serial na 9
732476

Jezu mamy prawie 2013 a tu czytam post z 2004 jak jeszcze ta bajka leciala...ahhh stare dobre czasy. Nie to co teraz

Pozdrawiam z przyszlosci lol

Mr_Krytyk

hehe ja właśnie skończyłem oglądać Beast Wars na yt są wszystkie odcinki łapcie linka lamuski ;*
http://www.youtube.com/user/ZiomalllxD?feature=watch

a teraz biore się za motomyszy, to były czasy. Motomyszy, Kosmiczne Wojny, Rycerze Zodiaku, Dragon Ball, Bejblade < 3333

rocznik 91 pozdrawia ! ; )

732476

ja nigdy nie miałem takich figurek i pewnie dlatego jestem kim lub czym jestem. zegnajcie drodzy filmwebouzytkownicy i pamiętajcie co złego to nie ja.

732476

Wątpię, żeby po dziewięciu latach cię to choć odrobinę interesowało, ale... Ja też miałem takie figurki!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones