PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628863}

Mr. Young

5,8 627
ocen
5,8 10 1 627
Mr. Young
powrót do forum serialu Mr. Young

Średni...

użytkownik usunięty

Jak dla mnie to serial nie jest jakiś kiepski, ale po prostu strasznie nudny. Mało śmiesznych
momentów, słaba czołówka oraz postać Slaba. To jest bez sensu, że wszyscy się go boją, a
nawet dyrektor. Niby był w poprawczaku, ale powinien tam zostać, a nie z powrotem wrócić
do szkoły. Poza tym dlaczego Ivy w jednym z odcinków mówi, że ma 14 lat skoro posiada już
prawo jazdy??? I dlaczego oni wszyscy są w liceum skoro mają po 14 lat??? Jak się ma 14
lat to jest się w gimnazjum. Nie rozumiem tego, to jest bez sensu. A i jeszcze jedno. Czy
Derby jest homoseksualistą? Nie chodzi mi o jego trochę dziwne zachowanie, tylko np. to,
że nosi fioletowe albo różowe rurki. Dziwne... Ale tak poza tym to serial nie jest taki zły, bo
czasem się można trochę pośmiać. ;) Daje 6/10 za to, że Adam się fajnie ubiera. ;D

użytkownik usunięty

Wypowiem się co do wieku bohaterów - W USA obowiązuje inny system nauczania. Nie ma tam gimnazjum, a poważna edukacja rozpoczyna się w wieku 5 lat. Więc już tacy 14-latkowie uczą się w liceum. Mam nadzieję, że tą jedną kwestię wyjaśniłem.

użytkownik usunięty

Ok, rozumiem, że mają 14, ale żeby od razu prawo jazdy? No bo niby Ivy jest starsza od Adama, ale w jednym z odcinków mówi, że ma 14 lat.

ocenił(a) serial na 6

Właśnie w kwestii Ivy ona jest na pewno starsza niż 14 lat. Adam ma 14, a ona jest jego starszą siostrą... Musi mieć przynajmniej 16 lat bo to jest dolna granica wieku w którym można mieć prawko. Co do Derby'ego może po prostu ma taki styl, bo homoseksualistą nie jest na pewno(widać to gdy podrywa Ivy, lub inne dziewczyny w szkole). A co do Slaba to powiem szczerze że przede wszystkim dla jego postaci oglądam ten serial. Gdyby nie ona to serial byłby strasznie nudny. Denerwują mnie niektóre postacie m.in. Echo, albo Tatar nie wspominając już o Dangu... Są jak dla mnie zwyczajnie irytujące i nic więcej.

użytkownik usunięty
Lola140392

Dla mnie ten serial jest w ogóle dziwny. Po pierwsze strasznie nudny, np. odcinek ,,Pan Meteor" lub ,,Pan Wspaniały". Myślałem, że to tylko takie krótkie wątki na początku odcinka, a to się tak ciągnęło przez 20 min. i przez to robiło się strasznie nudne. Zdecydowanie wolę ,,Parę królów", ,,Z kopyta" czy ,,Szczury laboratoryjne".

użytkownik usunięty
Lola140392

Według mnie to szczególnie wkurzający są: Dang, Derby, Tatar i Echo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones