PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252684}

Mroczna przepowiednia

Dark Oracle
7,5 912
ocen
7,5 10 1 912
Mroczna przepowiednia
powrót do forum serialu Mroczna przepowiednia

W DO zwłaszcza z ust Doyle'a można usłyszeć wiele tzw "prawd życiowych" jak:
"Nie ma żadnej prawdy"
"Wielu szuka prawdy,ale to nie prawda się zgubiła,lecz oni"
"Prawda to potęga"
Odkąd usłyszałam te zdania w DO nieustannie używam ich w życiu codziennym,np jako opisu na GG i wymigania się od powiedzenia prawdy:.Często również wyobrażam sobie jak w danej sytuacji zachowałyby sie poszczególne postacie z filmu.Wiem,że to dziwne ale oglądanie DO bardzo przedłożyło sie na moje życie.Stałam się odwaznejsza i zaczęłam bardziej interesować komiksami.Pociągają mnie również bardziej niż kiedyś filmy o czarnej magii.Czy to tylko jka tak mam?

ocenił(a) serial na 10
Alex_Molly

Nie tylko ty :P
Ja miałem taką fazę kiedyś że robiłem komiks-pamiętnik na pdst. swojego życia, dodając kilka szczegółów żeby było ciekawiej i żeby było bardziej podobne do DO-MP ;]

polinor

Hmm, ciekawy pomysł :]. U mnie coś takiego by nie przeszło, nie umiem narysować słońca, a co dopiero człowieka xP. Kiedyś próbowałam stworzyć coś na wzór kultowego komiksu Dark Oracle - po paru miesiacach nie umiałam sie połapać w tych swoich gryzmołach. Jedybne co mi wyszło to tytuł xP.

Alex_Molly

"używam ich w życiu codziennym, np jako opisu na GG..." Haha. Wybacz, ale mnie to rozwaliło... A osobiście lubie takie seriale/bajki z przesłaniami. Np simspons, south park, Dark Oracle itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones