PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252684}

Mroczna przepowiednia

Dark Oracle
7,5 912
ocen
7,5 10 1 912
Mroczna przepowiednia
powrót do forum serialu Mroczna przepowiednia

Co sądzicie o Omenie?

ocenił(a) serial na 10

Omen przewija się praktycznie przez cały cza strwania odcinków. raz jako vczłowiek, raz jako żaba. w grunci erzeczy jest miły, choć często kręci, ale nie można mu nic zarzucić, bo zawsze się tłumaczy. jedni uważają go za typowy czarny charakter, ale chciałabym poznać awsze zdanie...to bynajmniej nie jest zwykły czarny charakterek, przynajmniej według mnie. z jednej strony widać, że czuje coś do Cally, a z drugiej jest przerażony myślą, ze może zawieść bohaterów komiksu. wydosatał się z rysunkowego świata pod jednym jedynym warunkiem, a teraz nadszedł czaas go wypełnić. przychopdzi mu to ciężko, bo Cally zupełnie straciła do niego zaufanie, ale w jej sercu dzieją się dziwne rzeczy. czuje do iego coś naprawdę dużego, ale boi się do tego przyznać. w pewnej chwili bariera pęka i dziewczyna całuje go. Omen jest w porządku. wszystko tłumaczy, a Cally znowu obdarza go brakiem szacunku i zaufania. na końcu okazuje się jednak, że Omen naprawdę ją kochał, gdyż poświęcił siebie dla niej. było to bardziej bohaterskie i wymowne od wszystkiego innego... więc kim on jest? Bohaterem, czy Złym Czarnym Charakterem? wypowiedzcie się.

ocenił(a) serial na 10
misselle

Ja tam nie mam zdania na temat tego kim jest Omen ale na pewno Kristopher Turner - aktor grający go xD - jest moim ulubionym aktorem xD

ninjaska

Omen jest całkiem,m całkiem. Niezłe z niego ciacho. I LOVE HIM!!!!

misselle

też uważam, że jest strasznie przystojny:D mógłby już wyjść z tego komiksu jeszcze raz. A w sumie, żeby była jakaś inteligentna odpowiedź, myślę, że jednak jest bohaterem, tak to jest(szczególnie w serialach), ludzie się zmieniają - tu- na lepsze. Ale na serio mogliby go wyciągnąć, żeby był już z cally!

misselle

Bardziej go lubiłam jak kręcił i oszukiwał;) był wtedy sssssso sweeeeet=) ale tak na serio myślę, że będzie miał coś z cally.... kurczę, ja nie myślę, ja to wiem;) hehe... Fajna z niego postac, nigdy tak do konca nie przewidzia sie co zrobi w danej sytuacji;) czkam aż wróci z komiksu;))

ennie4ever

Omen to świetna postać:)Zabójczo przystojny;Dteż uważam,że powinien być z Cally,chociaż Lance'owi pewnie by się to nie spodobało.Ale mnie rozrbroił tym jak wyciągnął z komiksu Blaze'a zamiast Lance'a... było ciekawie no i gdyby nie to,to pewnie nie zobaczylibyśmy pięknego pocałunku Call i Omena,który został bezczelnie przerwany przez Blaze'a...Omen jest tajemniczy,nieprzewidywalny i wpływowy;przewija się przez całą akcję filmu i ma ogromny wpływ na życie bliżniaków.W końcu gdyby nie on to nie byłoby komiksu.Oglądając ostatni odcinek czuję ogromny niedosyt.To się nie może tak skończyć!Omen z pewnością się zmienił a Call mu wybaczyła,więc powinien być dla nich Happy End:)Tak przynajmniej jest w mojej wyobrażni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones