PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252684}

Mroczna przepowiednia

Dark Oracle
7,5 913
ocen
7,5 10 1 913
Mroczna przepowiednia
powrót do forum serialu Mroczna przepowiednia

Kolejny głupi serial

ocenił(a) serial na 1

Jest to zaraz po Monster Warriors kolejny głupi serial z Jetix. Gra aktorów słaba, polski dubbing też beznadziejny. Ogólnie jest beznadziejny.

ocenił(a) serial na 10
Kazuya34

Inni uważają, że jest super! I ja się do nich zaliczam. A beznadziejny to jesteś ty! Jak się nie znasz, to się nie odzywaj ;/ Spytaj, kto go lubi a kto nie?

ocenił(a) serial na 1
luka_sz

Sam jesteś głupi jak ten serial. I kończe bo znajdą się inni umysłowo jak ty.

ocenił(a) serial na 1
Kazuya34

Popieram ciebie kolego. Masz racje ten serial jest głupi i beznadziejny. Próbowałem go oglądać ale sie nie da. Masz też racje z grą aktorów, jest do ...y. I lepiej nie kończ tego tematu bo będzie zabawnie jak będą odpowiadać ci którym podoba sie ten frajerski serial.

tibowiec

Jeszcze 2 miesiące temu lubiłam ten serial nawet byłam jego fanką i mam bloga o nim(bo nadal go nie usunełam) ale serialik szybko się znudził niby coś się tam działo ale jedno z drugim nie miało nic wspólnego akotrzy główni nie byli tacy żli ale drugoplanowi jak odtwarzający postaci Sage i Dizzy byli do bani.Na dłuższą metę tę serial nie przejdzie przynajmniej dla mnie,ale rozumiem tych którzy się nim zachwycają bo jeszcze niedawno to ja nimi byłam a może poprostu z niego wyrosłam nie wiem.

luka_sz

serial jest boski,uwielbiam:*

ocenił(a) serial na 5
Kazuya34

ja na poczatku go lubiłam, ale teraz mi sie znudził.., ale jak widać ty porównujesz to z NIEZWYKLE ambitnym Monster warriors...pff...sorry, ale powiedz mi prosze skoro te seriale są do dupy, to po cholere je oglądasz i wchodzisz na filmweb żeby o nich poczytać....? nie potępiam Cię, bo zaraz zaczniesz mi bluzgać. Zal.

ocenił(a) serial na 1
paper_moon

Próbowałem oglądać ale sie nie da. Nie będe bluzgał bo nie mam po co tylko wyrażam swe zdanie.

tibowiec

Nie zauważyliście,że Jetix to szczególnie stacja dla rozkapryszonych dziesięciolatków?;)
Ale oczywiście sa w nim perełki takie jak "Dziwne przypadki w BHH" i..."Dark Oracle".
Fabuła może nie jest jakaś szczególnie wybitna,dubing faktycznie nadaje się do d***,ale pozostają jeszcze goci i ich śliczne ubranka^^I właśnie dlatego oglądam ten serial,żeby popatrzec sobie chocby na make-up Verna;P

Kazuya34

Dark Oracle jest dla mnie jednym z najlepszych serialów młodzieżowych jakich w życiu widziałam. Przyznaję, że niektóre momenty są beznadziejne np. kiedy Lence mył włosy Sage z jajek, ale tak pozatym to serial jest fajny(nie przebije BHH). i jETIX NIE JEST DLA ROZKAPRYSZONYCH DZIESIęCIO LATKóW!

ocenił(a) serial na 10
kolcia1994

Taa.. szkoda tylko, ze zdjęli z ramówki :/ Kur**! Ma wrócić xP

Kazuya34

Ty lepiej się zastanów o czyn mówisz!!!Nie ośmielaj się porównywać Dark Oracle do Monster Worirs,bo to jest poprostu żałosne.Co ma piernik do wiatrka?Wszyscy wiemy,że Monster Woriors jest słabe a ty to wykorzystujesz,żeby oczerniać tak wspaniały serial jak Dark Oracle.DO jest bardzo oryginalne,ma ciekawą fabułę i własny styl.Może i dubbbing nie jest zachwycający,ale Jetix z tego właśnie słynie.DO jest NAJLEPSZYM serialem młodzieżowym jaki w życiu oglądałam i został nim nawet po zakończeniu emisji.Ten film pamięta się latami:)

Kazuya34

Ja lubię ten serial, aczkolwiek uważam, że jest beznadziejny. Na pewno byłby lepszy bez polskiego dubbingu, bo on zaniża jakość serialu.

kamilo793

Fakt. Choć wtedy nie zrozumiałabym nic- dopiero od 2 lat uczę się angielskiego.

Ale sam przyznasz, ze porównywanie DO do Monster Worriors jest wymuszone. Z braku argumentów posunać się tak daleko, żałosne.

DO może i nie jest arcydziełem, ale wciąga, cholernie wciąga. To jeden z ambitniejszych seriali dla młodzieży jakie widzialam ( na pewno o niebo lepszy od BH 90210, Hanny Montany i innych komercyjnych wytworów). Postacie nie maja żadnych super-mocy, nadzwyczajnych talentów etc ( za wyjątkiem Omena, Verna i Doyle'a)- oto kolejny plus. Ten serial to po prostu przyjemna opowieść o dwójce najnormalniejszych nastolatków, którym po prostu przydarzyło się coś co odmieniło ich życie.
I to właśnie mnie w nim pociąga;]. No i wątek Cally i Omena, który wyróżnia się na tle innych wątków miłosnych w serialach dla młodzieży - czyli nie ogranicza się tylko do " on chce, ona nie chce, potem zmienia zdanie daje się przelecieć i żyją długo i szczęśliwie".

Pzry oglądaniu 26 odc pottrzebowałam całej paczki chusteczek, nieżle się wzruszyłam ;].

ocenił(a) serial na 8
Kazuya34

co ten serial ma wspólnego z Monster Warriors ?

ocenił(a) serial na 9
Raiton

Pół roku później xD ale odpowiem, to że leciał na tym samym kanale :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones