PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252684}

Mroczna przepowiednia

Dark Oracle
7,5 913
ocen
7,5 10 1 913
Mroczna przepowiednia
powrót do forum serialu Mroczna przepowiednia

Jak uważacie-w której serii bohaterowie wyglądali lepiej?Według mnie sprawy prezentują się następująco:

Cally-oczywiście,że tak biorąc pod uwagę mój sentyment do kręconych włosów.A tak wogóle w 2 serii Call miała ładniejszą kurtkę i lepszy charakter(przestała być taką kujonką,stała się odważiejsza i bardziej stanowcza.Choć muszę przyznać,że przebrana za Violet wyglądała jeszcze lepiej.Bardzo jej do twarzy we fiolecie a Ankh dodawał jej mroczności.Udawała rówież dobrze

Lance-cóż,wolałam go w pierwszej serii bo miał dłuższe włosy,ale za to w 2 wydaje sie być doroślejszy i...przystojniejszy.A poza tym kto by nie lubił Lance'a?

Violet-bez porównania lepiej biorąc pod uwagę choćby jej proste włosy i symbol Ankhu na szyi.Ona również wydaje się być doroślejsza i moim zdaniem ma lepsze ciuchy.

Blaze-on rówież lepiej prezentuje się w drugiej serii(lepsza fryzura i ciuchy)całkiem fajnie wygląda w tej kamizelce,moim zdaniem o wiele przystojniej niż w 1 serii.No i absolutnie mnie urzekł po występie w szkole.

Alex_Molly

co prawda druga serie znam tylko z grubsza z filmikow na yt ale wszyscy wygladaja lepiej tylko ten lance móglby troche urosnac;p;p

blond

Zmieniłam zdanie co do Blaze'a - z tym irokezem wyglądał o wiele lepiej, bardziej "grożnie". Rweszta bez zmian.

Ale i tak najprzystojniejszy jest Omen <3. Chcociaż mógłby włosy zapuścić - ostatbnio mam słabość do facetów z bujną czupryną xP. Muzyka rockowa robu swoje xP.
Ach no i Sage ma piekne włoski :).

ocenił(a) serial na 10
Alex_Molly

Wie ktoś gdzie można obejrzeć czy też najlepiej ściągnąć 2 sezon ?

madzia_koteczek18

Na kreskoweczkach masz oba sezony. Ale pobiarać to ja stamtąd nie umiem, chociaż niby można. Trochę techniki i sie gubię. Ja mialam o tyle fajnie, że zarejesrowana byłam na jednym forum o tym serialu, gdzie ktoś wzucił oba sezony z polskim dubbingiem. Przegrałam je na płyty no i mam :). Nigdy nie zapomnę tego obgryzania paznokci w oczekiwaniu, aż pojawi się kolejny odcinek.
Ale to było dobre 2 lata temu, więc pewnie linki wygasły.
Tak jak mówilam, kreskoweczki ratują sytuację.
No chyba, że się zjednoczymy i napiszemy petycję do Disney Chanel, allbo TVN - u czy coś. Chociaż wątpie, żeby to się udało. Za mało nas jest.
Ech, na Monser Warriors , Hannę Montane i tych wszystkich Power Świrów stać naszą polską telewizję. Ale na DO już nie.

ocenił(a) serial na 10
Alex_Molly

zgadzam się omen sexi jest :) :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones