PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252684}

Mroczna przepowiednia

Dark Oracle
7,5 913
ocen
7,5 10 1 913
Mroczna przepowiednia
powrót do forum serialu Mroczna przepowiednia

bedzie emitowana druga seria na jetixsie? albo czy moze juz była? bo własnie skonczyli emitowac pierwsza

blond

Cóż ja ostatnio nie orientuje się jak wygląda emisja DO na jetixsie,bo ściągam sobie odcinki z Internetu.Ale jeżeli skończyl9i emitować serię 1 to powinni 2 również wyemitować.A jak nie to napiszę adres forum z którego można odcinki ściągnąć.

Alex_Molly

to mozesz napisac juz teraz bo puki co to ani widu ani słychu o drugiej serii :) dzieki z góry:)

blond

Ależ proszę bardzo:www.darkoracle.mojeforum.net
Po wejściu skierujcie si.ę do działu Downoloand>Odcinki DUB PL by general.Dalej myślę,że sobie poradzicie
P S:zachęcam do rejestracji na forum.Jest naprawdę fajne i ma nawet powstać RPG tyle,że ostatnio jakos nie tętni życiem.Pozdrawiam!

Alex_Molly

Dzięki jeszcze raz:) strona jest świetna no i ze sciaganiem odcinkow nie ma problemu :)

ocenił(a) serial na 10
blond

Hej:).A propos DO.Zapomniałam ostatnio napisać,że mam o nim bloga www.central-dark-oracle.blog.onet.pl.Piszę nawet swoja własną trzecią serię serialu.Będę wdzieczna jeśli coś po sobie pozostawicie.Podrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones