Mur (2020)
Mur: Sezon 1 Mur Sezon 1, Odcinek 13
Odcinek Mur (2020)

El futuro os pertenece

6,8 29
ocen
6,8 10 1 29
Mur
powrót do forum s1e13

Ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 9

Dlaczego Alma została prezydentem, a nie Luis? Przecież to ona była, mimo wszystko, największym złem tego reżimu. Kradła te dzieci i zdradzała swojego męża. Rozumiem, że to miał być wstęp do kolejnego sezonu, ale ten wątek nie daje mi spokoju...

polovciajmnie

Dokładnie, tez chciałabym wiedziec

ocenił(a) serial na 6
polovciajmnie

A czy jest już zapowiedziany drugi sezon?

ocenił(a) serial na 8
misztak1973

Nie będzie drugiego sezonu to jest już koniec

ocenił(a) serial na 3
polovciajmnie

Masz rację, mam takie samo zdanie. Nie będę oglądała kolejnego sezonu. Na początku serial mi się podobał, ale szybko mnie zmęczył. A końcówka mnie zniesmaczyła. Tyle dzieci przez Almę zginęło...Zakończenie jak z tureckiego tasiemca.

ocenił(a) serial na 4
Snobka1211

nie zakończenie to czysta propaganda - tylko szczepionki nas uratują - a dzięki odpowiedniej propagandzie nawet morderczyni zostanie prezydentem - przecież nie mordowała dla przyjemności tylko dla dobra ludzkości))))

polovciajmnie

No właśnie, mnie też to zdziwiło, zupełnie nie zrozumiałam tego zakończenia i tych wiwatów

polovciajmnie

Może dlatego, że była wyrachowaną karierowiczką? Trzeba pamiętać, ze pod koniec prezydent poświęcił ją, wyparł się jej, jak jej męża. Więc mogła potem z łatwością wypłynąć jako bohaterska rewolucjonistka.
Takich "bohaterów" jest na pęczki w każdym kraju, po każdych zmianach ustrojowych. My też mamy własnych, niestety...

polovciajmnie

Prezydent dał na cały kraj informację że zdradzała reżim, to chyba najlepsza rekomendacja przed wyborami dla ludzi nim zmęczonych. To ma dużo sensu...

polovciajmnie

Opinia publiczna się nie dowiedziała o jej eksperymentach na dzieciach, za to prezydent ogłosił ją zdrajczynią. To ona z ich dwójki dążyła do władzy za wszelką cenę, poparłaby każdą ideę, nieważne pod jaką flagą, byle by dostać władzę. Taka cwaniara, zawodowy polityk, który zrobi i powie wszystko, żeby utrzymać się u władzy.
Wydaje mi się, że Luis zrozumiał, że wysokie stanowisko trzyma go z dala od ludzi i ich problemów, a w głębi serca zależało mu na dobru ludzi i chciał im pomagać. Nie mógłby tego robić, kiedy większość jego czasu zajmowałyby polityczne gierki na szczycie.
Uważam, że zakończenie jest bardzo dobre, nieoczywiste, zaskakujące dla widza i dające do myślenia, jak wygląda zmiana systemu w rzeczywistym świecie. Gdyby władzę otrzymał Luis, wszyscy krytykowaliby, że zakończenie jak w bajce Disneya czy happy end niczym w romcomie.

ocenił(a) serial na 4
polovciajmnie

bo ludzie to barany i propaganda zrobi z mózgu paćkę i nawet morderczyni jest hołubiona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones