PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 677
ocen
7,4 10 1 4677
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Cabrera (Aramis)

ocenił(a) serial na 8

Santiago jest świetnym aktorem, jednak zaczyna się lekko szufladkować. Po roli Lancelota w
Merlinie, teraz w Muszkieterach spał z królową.
Oprócz tego, według filmwebu, grał we włoskim serialu na podstawie Anny Kareniny...
Wronskiego!!!
Zawsze chętnie obejrzę jakieś produkcje z nim, ale co za dużo to niezdrowo... :)

Letrin

Karenina o ile pamiętam nie była królową :-)
Natomiast przed Santiago/Aramisem jeszcze możliwość zmiany emploi - książę Buckingham, który zapewne pojawi się jako amant królowej Anny, podejrzewany był o romanse z mężczyznami...

ocenił(a) serial na 8
ACCb

Karenina królową nie była, ale mężatką już tak :D

Letrin

Cabrera niewątpliwie przystojnym mężczyzną jest, więc i owe mężatki łatwiej zrozumieć... Przynajmniej po tej włoskiej ekranizacji nikt się nie zastanawia "Dlaczego Anna wybrała tego okropnego Wrońskiego", jak to się zdarzyło, kiedy Keira zdradziła Jude'a Low :-)

ocenił(a) serial na 8
ACCb

Coś w tym jest... :)

ocenił(a) serial na 10
Letrin

Wiesz od razu miałam takie Deja Ve. Tylko, że zamiast D'Artagnan to Aramis ( chodzi mi o film Człowiek w żelaznej masce). No powiedz, że to samo..?
Cabrera to przystojniak w każdym calu ja nic do niego nie mam. Ale w Merlinie mógł pojawiać się częściej.
A ten miniserial Anna Karenina to gdzie mogę obejrzeć?? Byłabym wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 10
Letrin

Powinni chociaż więcej pokazać w tej scenie. Chociaż z rozbieraniem trochę :D.

ocenił(a) serial na 8
anne22

Ciężko, serial z założenia dla całej rodziny :D

Włoskiej Kareniny nie widziałam jeszcze, będę szukać jak będę miała trochę więcej czasu....
W tej chwili musi nam wystarczyć trailer: http://www.youtube.com/watch?v=9yRSY8xDnAw

ocenił(a) serial na 10
Letrin

Trailer już widziałam i nie mogę się już doczekać go w tej roli :D

A szkoda, że się nie rozbierają, choć pokazali już z 2 razy gołą klatę Aramisa :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones