PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 677
ocen
7,4 10 1 4677
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Ale tak niestety jest ze pierwszy odcinek jeszcze udzie a pozostałe to przewidywalna byle jaka odwalona papka filmowa.Mozna oglądać z braku laku bo innych obecnie niema z tego okresu.

ocenił(a) serial na 9
lions

To nie jest ekranizacja tylko taki serial z bohaterami inspirowanymi Dumasowskimi charakterami. Nawet nie nazywa się "Trzej muszkieterowie", tylko samo muszkieterowie, a taka formacja była i można sobie o niej historie tworzyć. Związków z książką tu się nawet nie doszukuj, ale sama fabuła dobrze napisana, przyjemna i ogólnie do przyjęcia. Nie ma co się pieklić :)

lions

Byle jak odwalona? Tak nowocześnie odczytująca Dumasa? Z taką muzyką? Bluźnisz... A jeśli udało Ci się przewidzieć, że tematem odcinka może być problem niewolnictwa i kolonializmu, to najwyraźniej panu Jackowskiemu rodzi się konkurencja:-)

użytkownik usunięty
lions

? najgorsza ? jak wspomniano ekranizacja to nie jest ale ma wiele wątków zaczerpniętych z książki. A co do najgorszej to chyba nie oglądało się trzech muszkieterów 3D. Tutaj mamy porządnie przedstawioną epokę (jakby nie patrzeć nie było wtedy cukierkowo) mamy bohaterów z książki, Milady. Większość bohaterów jest zgodna z książką.
Historie w serialu są ciekawe, a to że przewidywalne? A jakie ma być? pokaż mi SERIAL który nie jest przewidywalny. Zawsze główni bohaterowie wychodzą bez szwanku bo historia musi toczyć się dalej.

ocenił(a) serial na 7
lions

Ja bym właśnie powiedział, że pierwszy odcinek był jednym z najgorszych, bo trzeba było odklepać jak D'Artagan zakumplowuje się z muszkieterami, ale dalej to coraz bardziej spoko jest, każdemu praktycznie muszkieterowi przedstawiono jego przeszłość, do tego świetne stroje i lokacje są, zwłaszcza jak na serial. W każdym odcinku jakaś spoko akcja jest, muzyka bardzo dobra, no i postacie lubialne, a teraz jeszcze znani aktorzy gościnnie występują. John Lynch i Vinnie Jones jako czarne charaktery - super, nawet jeśli tylko na jeden odcinek się pojawiają.

Jak dla mnie po 8 odcinkach to na pewno lepszy od chociażby "Black Sails" jest.

p_karniewski - "Gra o Tron", "Sons of Anarchy", "Detektyw", "Zakazane Imperium" - nieprzewidywalnych seriali nie brakuje.

ocenił(a) serial na 5
lions

Jakiś specjalnie zły ten serial nie jest. Największą wadą jest brak fabuły, w każdym odcinku bohaterowie pokonują
jakiegoś kolejnego wroga ( coś w stylu dawnych Aniołków Charliego ) i tak w kółko. Dość to nudne.
Ponadto serial jest absolutnie bezkrwawy, i że tak powiem bezpłciowy :) Czyżby targetem była młodzież poniżej 10 lat ?

mateusztt

również uważam że powinno być więcej erotyzmu :D aktorki fajne zatrudniają no i muszkieterowie moim skromnym zdaniem podpadają pod kobiece gusta. no i do tego - krwi, bólu może nie flaków, no ale krew się winna lać częściej i trup ścielić gęsto. o!

lions

E tam nie przesadzaj że najgorsza :D na prawdę jeśli chodzi o ekranizacji muszkieterów Dumasa bywało o wiele gorzej. Ten serial podchodzi luźno, choć postacie książkowe to ich zachowania, fabułą raczej inna. Serial jest na prawdę przyzwoity nie ma co narzekać. Pojedynki dobrze wypadają i jest ich sporo więc tym bardziej nie ma co narzekać :P

ocenił(a) serial na 2
lions

Zmieniłem zdanie tego nie warto oglądać wcale.Psuć sobie wcześniejsze wrażenia po innych filmach.

lions

Po wersji z 2011 nie ma sobie czego psuć.

ocenił(a) serial na 9
harmless

Mi się ogólnie ten serial podoba, ale że już wspomniano o wersji 2011 roku - w tym serialu przynajmniej nikkt nie może zaprzeczyć, że epoka jest godnie odwzorowana i w pełni zachowuje klimat, a nie ten blockbuster, który nadał nowoczesnej broni fikuśne ozdobienia i okrzyknął się świeżym spojrzeniem na muszkieterów.

ocenił(a) serial na 8
lions

a mi się podoba i lubię go oglądać

ocenił(a) serial na 8
lions

może to nie jest ekranizacja,ale luźny serial z akcją i humorem w klimacie muszkieterów,Zapewnia mi dobrą rozrywkę ,chwilami mnie rozmiesza i chyba o to w sumie chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones