PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 553
oceny
7,3 10 1 7553
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

to albo jest gejem, albo ćpunem, albo jest niedorozwinięty/upośledzony psychicznie. Sugeruję też infantylizm parafiliczny i inne patologie.

ocenił(a) serial na 1

Jest idioto to na pewno

użytkownik usunięty

Kim ty jesteś, by wrzucać innych do jednego worka? Niech każdy ogląda to co chce. Każdy ma jakiś gust muzyczny, filmowy, kulinarny czy inny. Ja oglądam ten serial, mając na karku 23 lata, a życie mam poukładane, z moim IQ też wszystko jest OK, więc nie widzę potrzeby, byś tak się odnosił wobec innych ludzi, którzy oglądają to mając więcej lat niż 5-latek. I tak: Dałem ocenę 9/10 ponieważ patrzyłem na fabułę i jej sens. Jeśli naprawdę przeszkadza ten serial animowany osobom Twojego pokroju to spoko, mam dla Ciebie i do reszty "dobrą" wiadomość. 9. sezon, który zaczęli go emitować ma być ostatnim sezonem. Dziękuję, dobranoc

użytkownik usunięty

Napisałem to dosyć dawno i uważam, że trochę jednak przesadziłem (choć i tak fakt, jak duży procent fandomu stanowią faceci po trzydziestce jest co najmniej dziwny).

użytkownik usunięty

No nieźle pojechałeś.
Przyznaję ci rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones