PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 547
ocen
7,3 10 1 7547
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

MLP - Pytania i Odpowiedzi

użytkownik usunięty

My Little Pony zawojowało światem dzieci i osób dorosłych. Ale jaki jest przekaz tej bajki? Tytułowa magiczna przyjaźń? W czym parzystokopytne fruwające koniki są lepsze od innych bajek? Przed chwilą wspomnianym przekazem? Na pewno nie, jest to rzecz oczywista aby poprzez animowane bajki dzieciom wpoić co jest dobre w życiu. Czemu MLP ma być tym wyjątkiem i można zaobserwować oceny 10/10 ? Czym się wyróżnia, może fabułą? Nie wiem, nie oglądam tej produkcji. Ale czytałem co nieco i wiem jedno - otóż jak jest się na bezrobociu, dorośli niech to sobie oglądają, bo inaczej im życia nie starczy na proste w logice bajki, w których przekaz wpajany jest od zawsze w szkole. Taka moja refleksja i chętnie poznam odpowiedzi na zadane powyżej pytania. Tylko proszę się nie produkować "obejrz to zrozumiesz" bo nie mam zamiaru i ochoty. A od for dyskusyjnych należy dyskusja, więc założyłem ten oto wątek. Jak nie będziecie mieli nic mądrego do napisania, to pomyślcie 2 razy i nie odpisujcie aby tylko zrobić spam. Enjoy

Wydaje mi się, że fenomem serialu polega na tym, że fani (ci dorośli) stworzyli wokół niego swego rodzaju sektę, do której lgną ludzie niezrozumiani przez najbliższe otoczenie. Ot, masa dziwaków, którzy nawzajem potrafią się zrozumieć, bo tolerują fakt, że kręcą ich bajki dla małych dziewczynek. Innego wytłumaczenia nie widzę.

użytkownik usunięty
Seeker_Sagneale

Hahaha, leżę :D Ciekawe spostrzeżenia, masz takich więcej? Naprawdę chętnie poczytam :D

ocenił(a) serial na 6

Konie są nieparzystokopytne

użytkownik usunięty
PanJapko

Faktycznie,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones