PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 547
ocen
7,3 10 1 7547
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Mam dla was doskonałe wieści. Tego roku powstanie już trzecia cześć z serii Equestria Girls! Będzie miała tytuł "Friendship Games" (po polsku "Igrzyska Przyjaźni")! Fabuła jest taka, gdzie Wondercolts (wzorowany na Wonderbolts) będą musieli zmierzyć się z Shadowcolts w różnych sportowych konkurencjach. Na razie jeszcze nie podano, jacy będą nowe postacie, ale z tego co wiemy zobaczymy tu prawdziwą ludzką Twilight Sparkle i jego psa Spike'a. Premiera ukaże w sierpniu z za granicy, a w Polsce na razie jeszcze nie wiadomo (może w jesieni). I co o tym sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
davis3

A miałem nadzieje że druga część będzie ostatnią

użytkownik usunięty
davis3

szczerze mówiąc wystarczyła mi pierwsza część, drugiej nawet nie oglądałam. jakoś nie przypadły mi do gusty zhumanizowane kucyki, zwłaszcza że Dashie wygląda po prostu źle jako człowiek. ._.

ocenił(a) serial na 6
davis3

Ja tam nie przepadam za Equestria Girls. Pierwsza część była ratowana przez dość fajne teksty, a druga przez to samo co w pierwszej i przez postacie The Dazzlings. Jak dla mnie, EG to wyłącznie efekt spiny Hasbro na Monster High itp.

ocenił(a) serial na 10
Total_Dragon

Nawet epicka końcówka 2 części nie wzbudziła w tobie żadnych emocji? to było totalny rozgardiasz.

ocenił(a) serial na 8
davis3

Jak dla mnie Equestria girls sa lepsze niż oryginał <3 Ścieżka dźwiękowa z drugiej części jest genialna!! Cała druga część była lepsza od jedynki jak dla mnie. Nie mogę doczekać się trzeciej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones