PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8047}

Nędznicy

Les misérables
7,9 3 879
ocen
7,9 10 1 3879
Nędznicy
powrót do forum serialu Nędznicy

Sam jestem nędznikiem lub nędzarzem jak kto woli skoro jeszcze nie czytałem tej książki! Mieć kogoś kogo kocha się ponad WSZYSTKO, dla kogo zrobi się wszystko, dla kogo warto brnąć w najgorszym szlamie tylko po to żeby, żeby ten ktoś nigdy tego nie poczuł to dopiero można nazwać celem w życiu, w życiu które było by niczym bez swojego sensu. Tak mało jest teraz prawdziwych bohaterów, tak mało jest prawdy i poświęcenia. To nie jest to co widzimy na co dzień i szkoda, ale na pewno jest ponad czasowe i nieśmiertelne więc prawdopodobne tu i teraz. Dzięki Victor H. za przypomnienie mi co tak naprawdę się liczy a czym są zwykłe drobniaki rzucone w błoto.

domberone

Napisze krótko: własnie kończę I tom "Nędzników" i musze przyznać, że tak pięknej powieści już dawno, wręcz od lat, nie czytałam. Poświęcenie, nieskończona dobroć, Opatrzność czuwająca gdzies tam nad nami, odrzucenie społeczeństwa. Naprawdę coś wspaniałego. Żadna książka z wyjątkiem "Na wschód od Edenu" i "Portretu Doriana Greya" nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Godne polecenia :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones